Překvapte krásným dárkem na Valentýna! / Dárky k Valentýnu

Překvapte krásným dárkem na Valentýna! / Dárky k Valentýnu

9. února 2009, dárky k Valentýnu, Valentýn, Sv. Valentýn, Svátek sv. Valentýna, Den všech zamilovaných, dárky pro přítele, dárky pro přítelkyně, dárky z lásky

Sponzorované odkazy

Je všeobecně známo, že máj je lásky čas, avšak svátek zamilovaných se slaví 14. února. V tento den si miliony zamilovaných lidí na světě posílají milostná psaníčka (tzv. valentýnky), a předávají drobné dárečky. Do Česka tento svátek dorazil docela nedávno, avšak i u nás si získal zejména u mladých lidí velkou oblibu, která rok co rok roste.

Kde se vzal Sv. Valentýn?

Pro mnohé lidi, často pro starší generaci, jsou oslavy spojené s Dnem sv. Valentýna jen dalším uměle importovaným svátkem z Ameriky, který s naší tradicí nemá nic společného. Avšak tvrzení, že svátek je americký, je mylné. Valentýn skutečně žil, a to v Itálii. Jak ale sv. Valentýn ke své úloze patrona zamilovaných přišel? A kdo to vůbec byl?

Pravdou je, že kolem postavy sv. Valentýna dodnes panuje spousta nevyjasněných otázek a záhad, s úplnou přesností tedy nemůžeme tvrdit, kdo to byl, nebo co zvláštního vykonal. Avšak podle legendy sv. Valentýn žil ve třetím století za vlády císaře Claudia II. a vykonal spoustu romantických skutků. Například vyléčil slepou dívku, do které se zamiloval a z vězení ji pak těsně před svou popravou poslal lístek se vzkazem „od tvého Valentýna“; mužům, kteří měli jít do války, doporučoval, aby nikam nechodili a raději zůstali doma se svými ženami. Avšak to se nelíbilo císaři a ten ho nechal 14. února roku 270 popravit.

Valentýn dnes

Svátek sv. Valentýn je dnes pro mnohé z nás příležitostí, jak vyjádřit svým blízkým lásku a náklonnost a nemusí se nutně jednat jen o milenecké páry. Valentýnky a dárečky se dávají rodičům, dětem a přátelům, prostě všem, kterým chceme vyjádřit svou lásku.

Květiny a čokoláda

Mezi klasické dárky patří květiny a čokoláda. Ženy milují květiny a pokud jsou darovány z lásky, dokáží potěšit více než kdejaký drahý dar. Volte růže, a to jak klasické, avšak neoblíbenější červené, tak i růžové nebo žluté. Myslím, že ani čokoládou nepohrdne žádná žena a třeba bonboniéra ve tvaru červného srdce jistě potěší. Pokud chcete darovat opravdu výbornou čokoládu, vsaďte na švýcarkou firmu Lindt. Ta nám svou čokoládou oslazuje život již přes 160 let a patří k naprosté špičce.

Parfémy

Dalším klasickým dárkem jsou jistě parfémy. Přirozeně můžete koupit ten, který má Váš partner či partnerka v oblibě, nicméně pokud žadný takový není, můžete svou milovanou osobu obdarovat parfémém, ze kterého láska jen „číší“. Pro dámy to může být například It is Love od Salvadora Dali, pro pány pak Essential od Lacoste.

Něco luxusního z Beinstyle

Pokud chcete letošního Valentýna oslavit trochu pompézněji, jistě přemýšlíte i nad dražšími dary. Ty zajisté vyberete na [ odkaz byl odstraněn ]. Pány jistě potěšíte krásnou luxusní kravatou, manžetovými knoflíčky nebo třeba hodinkami. Dámy se pak zaradují nad blyštivým náhrdelníkem s přívěškem ve tvaru srdce, značkovou kabelkou či netradičně vypadjícími hodinkami.

Něco sexy pro dámy z Laura Trade

Sexy spodní prádlo ke svátku zamilovaných jistě patří, a proto bude vhodným dárkem, a to jak od partnera pro partnerku, tak i když se partnerka obdaruje sama, aby se večer 14. února předvedla před svým milým.

Krásné a sexy spodní prádlo najdete na stránkách www.lauratrade.cz. Laura Trade je společnost, která se zabývá exportem a importem spodního prádla značek jako Sielei, Obsessive, Livia Corsetti, Miran, Lormar a dalšími. Na stránkách www.lauratrade.cz prezentují svůj veškerý sortiment, který obsahuje jak dámské a pánské spodní prádlo, tak i župany či plavky. Navíc, pokud se teď registrujete zaregistrujete na tomto e-shopu, tak získáte na svůj účet od jako bonus 200 kreditů. Tyto kredity pak můžete použít místo peněz k zaplacení vašeho nákupu. Navíc ke každé objednávce na 500 Kč dostanete jako dárek bezešvé tanga.

Valentýnská nabídka obsahuje krásné a sexy červené košilky, podprsenky a kalhotky, které nenechají vašeho muže v žádném případě chladným.

Více tipů na Valentýnské spodní prádlo najdete na http://valentyn.lauratrade.cz/.

Zdroje: www.lindt.com, www.kvetiny-kytice.cz, www.lauratrade.cz, www.parfemy.cz, [ odkaz byl odstraněn ]

Autorem článku je Beáta B.. Článek najdete v kategorii ostatní.

Staň se našim fanouškem na Facebooku - facebook.com/MilujemeModu