Negližé pro Váš luxusní spánek / Negližé La Perla, Victoria's Secret a Triumph

Negližé pro Váš luxusní spánek / Negližé La Perla, Victoria's Secret a Triumph

11. února 2009, Negližé, Baby-doll, Noční košilka, Triumph, La Perla, Victoria's Secret, noční košilky, baby dolly

Sponzorované odkazy

Jak příjemně ukončit den a mít opravdu sladký spánek? Určitě tím, že vklouznete do své pohodlné postele s voňavoučkým povlečením, zachumlaná do měkké peřiny. Ale to není vše! Ještě luxusněji, pohodlněji a více sexy se opravdu budete cítit v krásném negližé!

Pojďte se s námi podívat do historie tohoto nočního oblečku a pak vybírejte z tipů, které jsme si pro vás připravili.

Trochu z historie

Už jen slovo „negližé“ nám napovídá, že původ tohoto oblečení je francouzský. Dříve představovala noční košilka, neboli negližé, jakousi spodní košili, která se nosila i přes den a na noc si dámy svlékaly pouze oblečení svrchní. To samé platilo pro pány, kteří však do postele nosili tuto spodní košili o něco kratší než ženy. Jako přímo noční oblečení pro ženy, muže i děti se tyto košile začaly používat až v 19. století. Teprve 20. století přineslo pro negližé zásadní změnu. Noční košilky v této době začaly více poodhalovat ženské tělo a vyrobeny byly stále častěji z hebčího materiálu. I když, jak bylo zmíněno, poodhalovaly to, co předtím bylo zakryto, i tak se nedá říci, že tyto oblečky na spaní byly sexy. Víc erotické začaly být noční košilky až po druhé světové válce. Doba po roce 1970 nabízela několik stylů těchto negližé, a mohlo jim být například už i klasické spodní prádlo. Velice oblíbeným typem negližé bylo negližé zvané Baby-doll, neboli krátké noční košilky.

Moderními se staly negližé ale ve všech délkách, ať už košilky dlouhé až na podlahu, ke kolenům nebo nad. Také materiálově se noční košilky velice liší. Vyrábí se tak například z polyesteru, nylonu, bavlny nebo z luxusního hedvábí. Dneska na trhu najdeme mnoho druhů negližé, a záleží pouze na Vás, jakému materiálu a střihu dáte přednost a za jakým účelem je kupujete.

A když už jsme u nočního oblečení, aspoň za zmínku by stálo, že ve 20. se poprvé objevují pyžama, a to nejdříve pánská. Dámy začaly nosit pyžama až po první světové válce.

Pojďme se teď podívat na tři značky nabízející široký výběr luxusních negližé, ve kterých se budete cítit doslovně jako královna noci. A pro Vás pány, kteří čtou tento článek, svým partnerkám uděláte i tímto dárkem zajisté obrovskou radost, a co víc, do postele se budete více těšit i Vy!

Triumph

Téměř všem je známá značka Triumph. Negližé značky Triumph pro Vás budou každou noc příjemným potěšením, ze kterého se ráno zajisté nebudete chtít probouzet. A proč byste také chtěli, vždyť negližé značky Triumph Vám nabízí přesně to, co hledáte; pohodlné, nádherné a kvalitní kousky pro každou noc jakékoliv příležitosti. Jaké variace si vyberete právě Vy, záleží jen na Vás.


La Perla

Velice luxusní a poutavé kousky Vám nabízí kolekce italské značky La Perla. Vybírat můžete z průhledných, barevných a velice zajímavých kousků, ve kterých se budete cítit opravdu přepychově. Tato značka je zárukou nesmírného luxusu, na který si velice rychle zvyknete, neboť tyto negližé jsou vzdušné, lehké a opravdu velice sexy! Věřte, že oblečené do těchto kousků byste chtěly být nejen v noci!


Victoria's Secret

Jistě nemůžeme nezmínit americkou značku Victoria's Se­cret, jež Vám každou noc přinese neopomenutelný zážitek a Vaše sny v těchto negližé budou více než sladší! Negližé značky Victoria's Secret jsou odvážné, smyslně poodhalující Vaše tělo, ale i velice romantické. Dopřejte si snít v negližé Victoria's Secret a vybírejte z neskutečně široké řady všech možných barev. A že máte opravdu z čeho vybírat!


Jak vidíte, sexy se nemusíte cítit jen přes den, ale i v noci. Určitě si zasloužíte, aby si Vaše tělo, mysl a Vy sama přes noc dopřála nezapomenutelnou lázeň těch nejpříjemnějších snů, přitom cítila rozkoš luxusu ve Vašem novém nočním negližé a načerpala tak potřebnou energii do dalšího dne. Uložte se v krajkách, bavlně, saténu či jiných pro Vás příjemných materiálech a nechte se konečně unést špetkou luxusu i v noci!

Věřte, že v negližé značek La Perla, Triumph a Victoria's Secret se i brzy ráno budete cítit jako v nebi!

„Zdroj“: www.laperla.com, www.triumph.com/cz, www.wikipedia.com, www.victoriassecret.comwww.wisegeek.com

Autorem článku je Lenka K.. Článek najdete v kategorii spodní prádlo.

Staň se našim fanouškem na Facebooku - facebook.com/MilujemeModu