Kouzlo vysokých podpatků / Christian Louboutin

Kouzlo vysokých podpatků / Christian Louboutin

12. února 2009, Christian Louboutin, obuv, návrhář, lodičky, podpatky, boty na ples, Chanel, Yves Saint Laurent, Angelina Jolie, Christina Aguilera, Kylie Minogue, Sex ve městě, kabelky

Sponzorované odkazy

Christian Louboutin

Boty, botičky, střevíčky, lodičky a samozřejmě podpatky – to všechno ženy milují. A když k tomu přidáte luxus a kvalitu, stane se z nových bot doslova vášeň a posedlost. Všechno tohle vám dokáže poskytnout světoznámý mág originální obuvi Christian Louboutin.

Christian Louboutin a originální lodičky

Známý návrhář Christian Louboutin se narodil v Paříži v roce 1964. Christian Louboutin strávil první roky své kariéry navrhování bot pro nejznámější módní jména včetně** Chanel** nebo Yves Saint Laurent. V roce 1992 si otevřela svůj vlastní butik. Dnes má obchody po celém světě. Poznávacím znamením luxusních střevíčků od Christiana Louboutin je červená barva podešví. Typický červený spodek celé boty se tak stal podpisem Christiana Louboutina.

Christian Louboutin a jeho luxusní šperky

Boty od Christiana Louboutina jsou nejen luxusním kouskem, ale také šperkem ve vašem šatníku. Takové lodičky vám budou sedět na noze jako ulité, a vaše nohy budou díky podpatkům vypadat štíhlejší. Christian Louboutin potěší především milovnice vysokých sexy podpatků, ty totiž nalezneme v jeho kolekcích pokaždé. Jeho zákaznice jsou samozřejmě i mnohé celebrity jako například Angelina Jolie, Christina Aguilera nebo Kylie Minogue, která měla tyto luxusní botičky ve videoklipu k písni 2 Hearts. Samozřejmě nemůžeme zapomenout na* Carrie Bradshaw* z Sexu ve městě, která také miluje boty od Christiana Louboutina.

Christian Louboutin a celebrity

Christian Louboutin spolupracoval také se slavným režisér David Lynchem a vznikla nezapomenutelná kolekce vystavená v galerii Pierre Passebon, pod výstižným názvem Fetish.

Christian Louboutin a jeho kouzelný svět obuvi

Obuv od Christian Louboutin je kvalitní a originální. také si můžete vybírat z mnoha tvarů a barev, podpatky vysoké a štíhlé nebo nižší podpatky pro jistější chůzi, a nebo klasické a vždy okouzlující balerinky. Christian Louboutin používá kvalitní materiály především kůži.

Dnes můžete pod jménem návrháře Christiana Louboutina najít i kvalitní kabelky, a to na denní nošení i k večerním šatům.

Zdroj: www.christianlouboutin.com, www.shopstyle.com, en.wikipedia.org

Autorem článku je Lucie Z.. Článek najdete v kategorii obuv.

Staň se našim fanouškem na Facebooku - facebook.com/MilujemeModu