Korzety a topy nejsou historií! / Korzety a topy 2009

Korzety a topy nejsou historií! / Korzety a topy 2009

24. února 2009, Korzety, Topy, Topy a korzety, sexy korzety, krajkované korzety, party topy

Sponzorované odkazy

Již před nedávnem jsme pro Vás připravili článek o jednom z nejsmyslnějších typů spodního prádla, o korzetech. Určitě víte, že se korzety nemusí nosit jen do postele nebo pod oblečení, ale že v korzetech můžete sebevědomě vyrazit i do ulic. Věřte, že Vy se v něm budete cítit sexy, muži se za Vámi nebudou přestávat otáčet a ostatní ženy Vám budou závidět. Zaručeně sexy budete ale nejen v korzetech, ale i v topech. U obou těchto lákavých svrších máte v současné době z čeho vybírat a koupit je můžete téměř všude.

I když jsou korzety často považovány za spíše extravagantní módní doplněk, neznamená to, že si ho nemůžete vzít do práce, s kamarádkou na kafe nebo večer na párty. A co se týče topů, na trhu je takové množství stylů, že si spíše z jejich spousty nebudete moct vybrat, a tak zaručeně nezůstanete jen u jednoho. A byla by to přece škoda, protože topy a korzety Vám krásně vytvarují postavu, a správné střihy pak něco naopak zakryjí.
V tomto článku bych Vám ráda ukázala, jaké topy a korzety jsou in, s čím je kombinovat, jaké barvy vybírat a kam v nich chodit.

Korzety a topy do práce nebo do školy

Korzety a topy nemusí být pouze natolik výstřední, abyste v nich předváděla Vaše krásné tělo, ale mohou být i prudce elegantní a famózní i do práce či školy. Pokud chcete tedy vybírat spíše formálnější svršky, ale zas nechcete působit úplně usedle, pak sáhněte právě po topu či korzetu.
Do práce a školy vybírejte spíše z korzetů, které nebudou působit tolik odvážně, ale dokonale na Vás vyniknou. Také sáhněte spíše po těch, které nejsou příliš vykrojené, nadmíru blýskavé nebo nejsou přespříliš krajkované.

Topy a korzety můžete lehce vrstvit. Pod top je vkusné například i jednoduché tričko a pod korzet je naopak velmi slušivá košile. Vždy ale nezapomínejte na vytříbenost při kombinaci barev a doplňků.
Pokud se cítíte dobře s korzetem bez ramínek, ale nechcete být v práci či ve škole příliš odhalená, zkuste topík nebo korzet zkombinovat s perfektně střiženým sáčkem, které Vašemu outfitu dodá nesmírný šmrnc.
Modely do práce je nejlépe kombinovat s elegantními kalhotami, sukněmi a vysokými podpatky.


V korzetu či topíku na kafe

Pokud vyrážíte s kámoškou na kafe a chcete se cítit příjemně, ale zároveň sexy, i zde můžete přijít na chuť různým korzetům a topům.
Při této příležitosti můžete Vaše tělo poodhalit více a vyzkoušet barevnější kreace, s nimiž nejen že rozzáříte sebe, ale určitě celé okolí. Pokud chcete být více elegantní, vsaďte na jejich kombinaci s kalhotami, pokud máte radši sportovní outfit, bude se na Vás topík krásně vyjímat s jeansy. Pohrát si zde můžete nejen s jejich délkou, protože topy nemusí být pouze krátké, ale i s materiálem, od bavlny, přes satén až třeba po topy svetříkové. Lehce a vzdušně se budete cítit v topech rozšížených, resp. s rozšířenou spodní částí, v topech a korzetech na tělo dáte pak vyniknout hlavně Vaší postavě.


Party korzety a party topy

topu nebo korzetu budete na každé party zaručenou hvězdou. Zde opravdu můžete odhodit veškeré zábrany a předvést se v lesklém a blýskavém modýlku s flitry, bez ramínek, s ramínky, sexy krajkami, nebo v topech a korzetech různě barevných.
Zajiskřete tak na párty v dokonalém outfitu tvořeným korzetem či topem a nebojte si obléknout i odvážné kousky. Vždy je ale dobře zkombinujte s ostatním oblečením a módními doplňky.

Jak sami vidíte, korzety ani topy určitě nemusí působit jen sexisticky, ale pohodlně je můžete obléknout do práce i na kafe. Chce to jen správnou kombinaci, střih, materiál a nápaditost.
Tak jen do toho, odhoďte předsudky a vyražte se ukázat!

Zdroj: Hemera / Thinkstock, www.nymag.com

Autorem článku je Lenka K.. Článek najdete v kategorii dámské oblečení.

Staň se našim fanouškem na Facebooku - facebook.com/MilujemeModu