Trendy móda v lednu 2009 na LuxuryMag.cz

Trendy móda v lednu 2009 na LuxuryMag.cz

17. únor 2009, LuxuryMag, luxurymag.cz, móda, móda 2009, leden 2009, módní trendy

Sponzorované odkazy

I v prvním měsíci nového roku, tedy roku 2009, tu byl pro vás LuxuryMag.cz, váš oblíbený web magazín o módě, životním stylu a luxusní technice, aby vás denně informoval o novinkách ze světa módy a inspiroval vás při vašich nákupech.

Po Novém roce vypukly Slevy zimního oblečení a my jsme vás o tom samozřejmě nemohli neinformovat. Připravili jsme pro vás zajímavý a jistě užitečný článek o tom, kam za slevami vyrazit. Vzhledem k tomu, že leden byl až na výjimky opravdu mrazivým, nákup zimního oblečení ve slevách se vám jistě vyplatil. Do takových mrazů se jistě hodí, a to jak dámám, tak pánům, pořádná Zimní vesta. Dámy by však neměly zapomínat chránit před mrazem ani své ruce, které jsou stejně jako vlasy její vizitkou, a navléci si Rukavice, a to nejlépe ty kožené, které dokáží ochránit i před velmi mrazivým počasím. Pokud se ani v zimě nehodláte vzdát sukně, neměla byste opomenout punčochy a nebo minimálně Podkolenky. V našem článku o tomto praktickém kusu oblečení jste se mohla rozhodovat mezi těmi elegantními a nebo sportovními. Samozřejmě jsme nezapomenuli ani na ten nejzákladnější kus oblečení, kterým je spodní prádlo. Spodní prádlo Styx nabízí trendy boxerky pro pány i dámy.

Kabelka je snad nutným doplňkem každé ženy bez rozdílu věku. V lednu jsme vám představili luxusní a okouzlující Kabelky Prada. Ženy, které s sebou neustále tahají svůj notebook, ale zároveň chtějí vypadat elegantně, jistě potěšil náš článek o Kabelkách na notebook, které vynikají svým designem a praktičností. Pryč s nudnými černými aktovkami! Ženy také milují šperky, o to víc, když jsou luxusní. To Šperky Guees a Bulgari, o kterých jsme v lednu psali, rozhodně jsou.

Pokud některé z vás poněkud nudí dnešní nabídka butiků a trendy shopů, možná ve vás vzbudil zájem náš článek o mladé a nespoutané italské značce Phard, která se na náš trh, teprve chystá. Milovníky módní historie bezesporu potěšil profil francouzského módního domu Lanvin. Chytré ženy ví, že krása přichází zevnitř, nicméně i z venčí se dá leccos poupravit. Tajemství dokonalého vzhledu vám poodhalila Sephora.

Zařizujete si byt? Hledáte moderní doplňky do vašeho příbytku? Bytové doplňky Gant home vám vyhoví ve všech vašich přánich.

Doufáme, že i lednová nabídka článků na LuxuryMag.cz vás uspokojila a veříme, že nám i nadále zachováte přízeň.

Autorem článku je Beáta B.. Článek najdete v kategorii ostatní.

Staň se našim fanouškem na Facebooku - facebook.com/MilujemeModu