Poznejte léto podle Victoria's Secret! / Victoria's Secret plavky 2009

Poznejte léto podle Victoria's Secret! / Victoria's Secret plavky 2009

18. února 2009, Victoria's Secret, Victoria Secret, Victoria's Secret plavky, plavky 2009, dámské plavky, Victoria's Secret spodní pradlo, Victoria's Secret oblečení, Angels by Victoria's Secret

Sponzorované odkazy

Ačkoli je podle kalendáře a bohužel i při pohledu z okna do léta ještě hodně daleko, přinášíme vám článek, který vás jistě na léto navnadí a nechá vás alespoň na chvíli zapomenout na ty kupy sněhu venku. Představujeme vám kolekci plavek značky Victoria’s Secret pro léto 2009.

Nestává se moc často, aby se na kolekci plavek kterékoliv značky čekalo tak jako právě na tu od světoznámé značky Victoria’s Se­cret. Victoria’s Secret totiž udává trendy a její plavky, krom toho že jsou opravdu velmi kvalitní, jsou krásné, nápadité a zaručeně trendy. Navíc je propagují ty nejznámější světové top modelky, jako je například Alessandra Ambrosio, Adriana Lima, Heidi Klum či Miranda Kerr, které jsou známé jako Angels by Victoria's Secret a pro VS pokaždé nafotí a natočí sexy reklamní kampaně.

Victoria’s Secret plavky 2009

Jako tradičně, tak i tuto sezónu rozdělila Victoria's Secret své plavky do čtyř kategorií: Beach Sexy, The Miracle Bra, Very Sexy a Body by Victoria.

Beach Sexy je kolekce plná barev a různých vzorů, od puntíků, proužků až po flitry a květinové vzory. V této kolekci najdete především klasické bikiny, nezapomíná ovšem ani na sexy jednodílné plavky či tankiny.

The Miracle Bra, jak již název napovídá, zahrnuje plavky s push-up podprsenkou pro váš ještě hezčí a plnější dekolt.

Very Sexy nabízí glamour plavky z krásných lesklých materiálů, decentních barev i vzorů, rafinovaných střihů a s nápadnými detaily, jako jsou třeba zlaté spony. S takovými plavkami budete na jakékoliv pláži působit jako hollywoodská hvězda.

Body by Victoria jsou plavky čistých střihů a velmi decentních barev. Plavky jsou vetšinou jedno- nebo dvoubarevné a působí poněkud usedlejším dojmem.

Victoria's Secret vám navíc nabízí možnost vybrat si vršek i spodek plavek zvlášť, tudíž můžete kombinovat mezi různými typy podprsenek a kalhotek pro vaši maximální spokojenost.

Autorem článku je Beáta B.. Článek najdete v kategorii plavky.

Staň se našim fanouškem na Facebooku - facebook.com/MilujemeModu