Dámské plavky Litex 2009 / Léto plné barev a vzorů

Dámské plavky Litex 2009 / Léto plné barev a vzorů

23. února 2009, plavky, léto 2009, Kateřina Sokolová, bikini, jednodílné plavky, Swarovski, dámské plavky 2009, plavky 2009

Sponzorované odkazy

Slunce, teplo, šumění moře, hladký písek mezi prsty a sklenka osvěžujícího koktejlu v ruce – tak si mnozí z nás představují ideální léto. Jak však tuto představu ještě zdokonalit? Nejlépe výběrem padnoucích trendy plavek, ve kterých se budeme nejen dobře cítit, ale především skvěle vypadat!

Plavky Litex

Plavky by měly umožňovat svobodu pohybu a komfort. Důležitá je také vysoká elasticita materiálu a stálost tvaru. Kvalitní plavky jsou u nás k dostání u firmy Litex, což je výhradně česká firma, která je na trhu od roku 1991. Kromě plavek dodává společnost také sportovní oblečení, spodní a funkční prádlo. Veškeré produkty jsou vyráběny ze značkových španělských, italských a francouzských materiálů. Jediná vlastní prodejna Litex se nachází v Litomyšli, ale kompletní sortiment značky naleznete pouze na webových stránkách, částečně pak u prodejců prádla a sportovního zboží po celé republice. Výhodou objednávky přes e-shop je automatická 5% sleva. V takovém případě je ovšem potřeba věnovat zvláštní pozornost výběru velikosti modelu. K tomu existují tabulky velikostí, které je třeba pečlivě prohlédnout, aby vám plavky perfektně seděly. Pokud před surfováním po webových stránkách raději listujete tištěným katalogem, můžete si jej zdarma objednat až k vám do domu.

Plavky 2009 – Léto

Letní kalendář pro Litex nafotila Miss z roku 2007 Kateřina Sokolová a je opravdu na co koukat. Navíc škála produktů je tak široká, že si vybere opravdu každý. V nabídce naleznete jak dvoudílné bikini, tak jednodílné plavky, plavky pro těhotné, sportovní plavky či plavky pro baculky (kolekce Ladies). K dostání jsou i plážové doplňky jako plavecké čepice a kšiltovky, plážová obuv či sluneční brýle.

Dvoudílné plavky

Nebojte se pestrých vzorů a barev! Ty dají vyniknout vašemu opálení a budete vypadat prostě skvěle. Kombinujte rozlišné horní a dolní části plavek a vytvořte si tak originální model! Pokud se bojíte barevných experimentů, vsaďte na věčnou klasiku – černobílou kombinaci. Nejenže je šik, ale nikdy nevyjde z módy.

Jednodílné plavky

Jednodílné plavky s výkrojem na bocích mají zeštíhlující efekt a opticky vám uberou hned několik centimetrů. Pokud navíc zvolíte typ s push-up podprsenkou, spočine na vás u bazénu nejedno mužské oko. V případě, že se chcete blýskat, zvolte model s aplikovanými kamínky Swarovski. Ani sportovní plavky nemusejí být nudné a fádní, pokud zvolíte zajímavou a veselou barevnou kombinaci.

Zdroj: www.litex.cz, www.plavkydamske.cz/…plavky-litex

Autorem článku je Zuzana V.. Článek najdete v kategorii plavky.

Staň se našim fanouškem na Facebooku - facebook.com/MilujemeModu