M.A.C Cosmetics - kosmetika, po které ženy touží!

M.A.C Cosmetics - kosmetika, po které ženy touží!

21. února 2009, M.A.C Cosmetics, Make-up Art Cosmetics, MAC Cosmetics, MAC, Mac kosmetika, MAC Cosmetics Praha, kosmetika, dekorativní kosmetika, Fergie

Sponzorované odkazy

Společnost Make-up Art Cosmetics, více známá jako MAC Cosmetics, je ve světě dekorativní kosmetiky velkým pojmem a přitom byla na začátku rozšířena jen mezi profesionálními vizážisty a modelkami, které na ni nedaly dopustit. Diky tomu se firma MAC Cosmetics se stala synonymem pro glamour look a dále si získala přízeň i mezi celebritami. Dnes tuto kosmetiku používají milióny žen v padesáti zemích světa, a to dokonce i v České republice.

Mac Cosmetics není jen obyčejná kosmetika

Společnost MAC Cosmetics byla založena v roce 1994 v Kanadě, a to vizážistou a uměleckým fotografem Frankem Toscanem a majitelem řetězce vlasových studií ****Frankem Angelem****, kteří od dob, kdy se začali zajímat o módní fotografii, poznali, že potřebují kosmetiku, která by vydržela déle a byla různorodá a odpovídala požadavkům umělecké fotografie. V roce 1994 společnost odkoupila Estée Lauder a byl jí založen fond MAC AIDS na podporu lidem s virem HIV a AIDS. V roce 1997 Frank Angelo umírá a Toscan odchází ze společnosti a základá svou vlastní AIDS nadaci. V témže roce byly předtaveny Viva Glam rtěnky a lesky na rty, které byly a dosud jsou propagovány různými celebritami, jako je například Liza Minnelli, Diana Ross, Lil' Kim, Mary J. Blige, Madonna nebo Fergie, a které taktéž podporují svým prodejem fond MAC AIDS.

Společnost MAC Cosmetics také aktivně podporuje životní prostředí, vytvořila totiž speciální recyklační program nazvaný Back 2 Mac, který vyzívá zákazníky, aby lahvičky, obaly a krabičky od použitého MAC zboží vraceli do obchodů MAC Cosmetics, které je šetrně zrecykluje. Dále se MAC může pyšnit tím, že žádné ze svých výrobků netestuje na zvířatech.

Mac Cosmetics – kosmetika, po které ženy touží

MAC Cosmetics je přesně ten typ kosmetiky, po které ženy touží, její produkty jsou totiž velmi kvalitní a za přijatelnou cenu. To, co však dělá tuto kosmetiku tak populární, je její rozmanitá nabídka. MAC Cosmetics nabízí opravdu širokou paletu stínů, pigmentů a odstínů make-upu, tudíž si u ní vyberete, ať jste běloška, asiatka či černoška. Díky MAC kosmetice může být každá žena v okamžiku přeměněna v okouzlující divu.

Avšak s MAC můžete být krásná i bez použití její dekorativní kosmetiky. Nedávno totiž představila řadu specializující se na péči o pleť, která zařídí, že Vaše pleť bude zářit i bez použití make-upu. Krom toho taky nabízí produkty pro krásu vašich vlasů a nehtů.

Mac Cosmetics a Hello Kitty

Jak jsme se již zmínili výše, MAC Cosmetics často spolupracuje s celebritami, avšak poslední spolupráce, jež byla představena před několika dny a jež bude „mluvčím“ Macu pro leotšní jaro, je Hello Kitty. MAC Cosmetics teď tedy nabízí produkty v rozkošném designu Hello Kitty, který si zamilovalo již tolik dívek na celém světě.

MAC Cosmetics v České republice

Pokud Vás náš článek o kosmetice MAC zaujal a Vy byste co nejrychlěji chtěla nějakou vyzkoušet, můžete zamířit do jejich obchodů, a to například na Václavském Náměstí nebo v OC Chodov v Praze.

Autorem článku je Beáta B.. Článek najdete v kategorii kosmetika.

Staň se našim fanouškem na Facebooku - facebook.com/MilujemeModu