Vysoké podpatky jsou in a nebezpěčně sexy! / Vysoké podpatky 2009

Vysoké podpatky jsou in a nebezpěčně sexy! / Vysoké podpatky 2009

26. února 2009, vysoké podpatky, vysoké podpatky 2009, boty na vysokém podpatku, boty jaro 2009, lodičky, sandále, večerní střevíce

Sponzorované odkazy

Vysoké podpatky jsou opět in a ačkoliv je některé ženy nenávidí a proklínají, faktem je, že žena, jež nosí boty na vysokém podpatku, působí daleko více smyslněji a sexy, než ta v teniskách. Pokud se tedy chcete cítit sexy, vyražte si v podpatkách a pocítíte ten rozdíl. Nejen muži se za vámi budou otáčet.

I letos se tedy budou nosit velmi, někdy až extrémně, vysoké podpatky, které měří až 15 cm. Říkáte si, že to už je moc? Je to k nevíře, ale ultra vysoké podpatky slaví úspěch. Ženy si je nemůžou vynachválit. Vysoké podpatky totiž tvarují nohy, dělají je delší a štíhlější a ženy menšího vzrůstu si tak jimi přidají několik centimetrů navíc. Popularitu vysokých podpatků si pochvaluje i francouzský návrhář Christian Louboutin, který je proslulý svými až 20 centimetrovými podpatky a který o nich prohlásil: „Slyšel jsem, že z nich bolí nohy, ale ženy je chtějí.“ Ano, přirozeně z nich nohy bolí a určitě to nejsou boty na celodenní nošení, avšak pár hodin se v nich vydržet dá. Takže pokud se chystáte na nějakou slavnostní událost nebo party, na které chcete oslnit, nezapoměnte na vysoké podpatky.

Manolo Blahnik

Boty od Manola by snad chtěla vlastnit každá žena. Jsou nádherné, luxusní a jejich podpatky velmi vysoké. V posledních letech se boty Manola Blahnika hodně proslavily prostřednictvím úspěšného amerického seriálů Sex ve městě. Představitelka Carrie Bradshaw Sarrah Jessica Parker si boty od Manola doslova zamilovala a často se v nich v tomto seriálu objevovala. Nedávno se sice nechala slyšet, že vysoké podpatky Blahnikových bot ji zničily nohy, ale nebude na tom asi tolik pravdy, protože sám Manolo Blahnik potvrdil, že si S. J. Parker koupila několik párů jeho bot pro své soukromé účely.

Christian Louboutin

Christian Louboutin, francouzský návrhář, který taktéž proslul svými botami s vysokými podpatky. Sám o svých botách s extrémně vysokými podpatky (14 – 20 cm) říká, že jsou určeny snad jen do muzea anebo ženách, které v nich nebudou chodit.

Salvatore Ferragamo

Ital Salvatore Ferragamo dal světu jehlové podpatky. Ty navrhl v padesátých letech minulého století pro módní i sexuální ikonu Marilyn Monroe. Jeho boty jsou přímo mistrovským dílem.

Jimmy Choo

V posledních letech jsou velmi v kurzu boty od londýnského mistra Jimmy Choo, jenž je původem z Malajsie. Jeho boty okouzují propracovanými liniemi a nádherných a originálním designem.

Dior

John Galliano, umělecký ředitel módního domu Dior, je taktéž proslulý svou vášní pro vysoké podpatky a neobyčejně tvarované podpatky. Dokonce i slavné top modelky mají občas problém je předvést v plné kráse.

Guess

Všechny výše zmíněné botky jsou opravdu velmi krásné a tomu taktéž odpovídá i jejich cena. Cenově dostupnější jsou boty od populární značky Guess, jež upoutají svým originálním a rozpoznatelným designem.

TopShop

Ještě o něco levnější a také velmi trendy a stále populárnější jsou vysoké podpatky od značky TopShop, kterou propaguje jedna z nejnázmějších modelek na světě Kate Moss.

Zdroje: www.shopstyle.com, www.dior.com, www.jimmychoo.com, www.topshop.com, www.salvatoreferragamo.com,

Autorem článku je Beáta B.. Článek najdete v kategorii obuv.

Staň se našim fanouškem na Facebooku - facebook.com/MilujemeModu