Dámské letní šaty - inspirace na prázdniny / šaty na léto 2008

Dámské letní šaty - inspirace na prázdniny / šaty na léto 2008

27. června 2008, letní šaty, dámské letní šaty, letní šaty 2008, letní šaty e-shop, sluneční brýle

Sponzorované odkazy

Slunečné počasí a teploty nad 25°C nám dávají jasně najevo, že svetry a kabáty mají na několik měsíců zavřené ve skříni. Je tady letní čas, a pokud se jako každý rok rozčilujete před otevřenou skříní s tím, že nemáte žádné letní šaty, které by se daly letos nosit, máme pro Vás řešení.

Připravili jsme malý průřez dámskými letními šaty, které si můžete pro léto 2008 pořídit. Vytvořili jsme tři koláže, které obsahují nejen dámské letní šaty, ale také botičky a další třpytivé doplňky, které Vaše letní šaty ještě zvýrazní.

Letos se vůbec nebojte odvážných kombinací, barevné letní šaty, vyšší podpatkyvelké sluneční brýle, tohle vše je dovoleno.

První set obsahuje dámské letní šaty od Rihanna Dress, nádherné sandálky od Christiana Louboutina, žlutou koženou kabelku Ruched Heart Charm Bag, sluneční brýle Chelsea od Oliver Peoples a prsten ve tvaru růže od Forzieri.

Druhý set obsahuje neznámé letní šaty z brownsfashion.com , botičky GUESS by Marciano Newbury2, červený klobouk od Rosell, červenou kabelku Hamptons Patent Clutch a doplňky.

Poslední set obsahuje krásné žluté letní šaty Shoshanna, střevíčky Angelina a diamantové náušnice a nádhernou malou kabelku Kutor D'Abo Python s ručně sázenými kameny od Swarowski.

Tak co říkáte? Inspirovali vás tyto letní šaty? :)

Autorem článku je asi. Článek najdete v kategorii značky a značkové oblečení.

Staň se našim fanouškem na Facebooku - facebook.com/MilujemeModu