Svůdné kouzlo obleků Hugo Boss / Pánské obleky Hugo Boss 2009

Svůdné kouzlo obleků Hugo Boss / Pánské obleky Hugo Boss 2009

28. února 2009, Obleky Hugo Boss, pánské obleky, obleky, Hugo Boss, luxusní pánské obleky

Sponzorované odkazy

Značka Hugo Boss se v průběhu svého vývoje vyprofilovala mezi jedny z nejlepších prodejců pánského společenského oblečení. Pánské obleky Hugo Boss jsou nejen ve světě módy pojmem, který si zaslouží zvýšenou pozornost. Právě spojením dokonalých střihů kopírujících linii těla, přírodních materiálů, kombinací s praktickými a vkusnými doplňky a v neposlední řadě s nádechem jednoduchosti dosáhla značka Hugo Boss oblíbenosti jak mezi širokou veřejností, tak i ve světě celebrit.

Klasika pánského obleku v kolekci Boss Black

V nové kolekci Boss Black na jaro/léto 2009 najdete široký repertoár pánských společenských obleků. Do popředí se dostává výrazně uhlazená silueta. Ta je ztělesněna v podobě kratšího saka a úzkých rovných kalhot s níže posazeným pasem. Na výrobu všech obleků se používá stoprocentně přírodní bavlna s občasnou přísměsí elastenu. Jedná se o vhodné obchodní obleky dokonale korespondující s postavou. Zaručují nejen vizuální přitažlivost, ale zamilujete si je také pro příjemné nošení díky vzdušné konstrukci. Kolekce je zaměřena na velmi elegantní obleky, a proto jsou k dostání zejména v klasických barvách jako je černá a šedá. Svou oblibu si stále drží námořnická tmavěmodrá, a tak ani na ní není v nabídce zapomenuto.

Jelikož se nová kolekce nechce držet při zemi, přináší pro odvážnější i bílé varianty. Takový oblek se hodí především na tmavší typy mužů a je vhodné kombinovat jej s moderní růžovou barvou košile. Naopak středně šedá barva obleku nevyžaduje výrazný kontrast ve volbě barvy košile. Pokud preferujete raději svetříky nebo trika, nebojte se k tomuto obleku zvolit černý slabý rolák z jemného materiálu.

Vystřiženo z módní přehlídky

Návštěvníci, kteří shlédli módní přehlídku představující kolekci na jaro/léto 2009 měli možnost inspirovat se ve výběru obleku na nastávající sezónu z hlediska mnoha různých střihů i barev. Převládala klasická černá a již výše zmíněná bílá barva, ovšem objevily se i obleky v bronzově hnědé barvě, popřípadě extravagantní výrazně bledě modré kalhoty v kombinaci s bílým sakem (i varianta obrácená – výrazně bledě modré sako a bílé kalhoty). Všechna saka měla rukávy končící klasicky u zápěstí, ovšem samotná délka saka se často lišila. Vyjímkou nebyla saka končící těsně nad pasem kalhot. Ty si udržely svou běžnou délku, rovný a pohodlný volnější střih.

Obelky Hugo Boss zakoupíte v Praze v Pařížské ulici. V butiku pořídite i vkusnou košili s kravatou, elegantní boty nebo jiné módní doplňky. Správná volba a kombinace všech prvků dotváří výsledný efekt a celkový dojem obleku. Záleží jen na Vás, jestli se rozhodnete pro manžetové knoflíčky, koženou tašku nebo luxusní hodinky.

Zdroj: www.hugoboss.com

Autorem článku je Martina B.. Článek najdete v kategorii pánské oblečení.

Staň se našim fanouškem na Facebooku - facebook.com/MilujemeModu