Večerní šaty pro všechny / Večerní šaty 2009

Večerní šaty pro všechny / Večerní šaty 2009

3. března 2009, večerní šaty, společenské šaty, elegantní šaty, šaty na maturitní ples, plesové šaty, krátké šaty, dlouhé šaty, večerní róba,

Sponzorované odkazy

Krása večerních šatů

Už se opět vrátila plesová sezona. Krásné období provázené elegantním oblečením, luxusním prostředím a sklenkou šampaňského.

Každá slečna i dáma už přemýšlí jaké šaty si pořídit, jaký účes bude vhodný a v jakých lodičkách vydrží tančit celý večer. Co se týče výběru těch nejkrásnějších šatů, můžete se inspirovat módními trendy nebo tím, co nosí celebrity, ale vždy musíte nejvíce dát přednost vašemu stylu a tvaru postavy.

Vybrat si správné šaty není lehký úkol, ale každá dívka a žena si ho určitě užije. Elegantní šaty jsou vhodné nejen na maturitní či jiné plesy, ale i na promoce a další společenské události.

Styl večerních šatů

Styl večerních šatů je v tomto roce v duchu jemnosti a ženskosti. Chybu neuděláte zdobením lesklými kameny či krajkou. Barvu šatů zvolte nejlépe podle své barvy vlasů a pleti. Materiál róby také záleží na tvaru postavy, dejte pozor na lesklé materiály, které přidávají na objemu.

Dlouhé i krátké večerní šaty

dlouhých šatech si budete celý večer připadat jako princezna, ale jestli vám připadají až moc extravagantní a nepraktické, můžete zvolit krátký střih, ve kterém vyniknou ladné nohy a štíhlá lýtka. Nebojte se, vybírat výrazné šaty, ať už střihem nebo zdobením a zdůraznit ženské křivky a vaše přednosti. Kdy jindy můžete být za princeznu celého sálu, než právě na plese.

Večerní šaty a doplňky

Aby byl vzhled dokonalý, nesmíte zapomínat na doplňky, jako jsou šperky nebo kabelka. Kabelku zvolte nejlépe menších rozměrů, vhodné a i v dnešním roce i velmi moderní jsou malé kabelky do ruky tzv. psaníčka. Co se týká šperků, jejich množství a výraznost by měla být přizpůsobená zdobení šatů. Čím více zdobené šaty, tím méně zdobených doplňků a naopak.

Důležitou třešničkou na dortu vašeho vzhledu bude dokonalý účes. Takže ani na ten nezapomeňte, případně si pozvěte na pomoc zkušenou kadeřnici, která zajistí, aby vám účes vydržel po celý večer.

Pro inspiraci: dlouhé večerní šaty

Krátké večerní šaty

Zdroj: http://www.edressme.com/, http://www.in-obleceni.cz/

Autorem článku je Lucie Z.. Článek najdete v kategorii dámské oblečení.

Staň se našim fanouškem na Facebooku - facebook.com/MilujemeModu