Buďte svůdná v sexy minisukni! / Sexy minisukně

Buďte svůdná v sexy minisukni! / Sexy minisukně

15. března 2009, výběr minisukně, minisukně, sukně, krátká sukně, minisukně a kozačky, sukně a kozačky

Sponzorované odkazy

Přestala jste nosit minisukně nebo je úplně vyřadila ze svého šatníku? To je chyba, v minisukni vypadáte více žensky, působíte sexy a rozhodně si vás každý všimne. Proč nosit stále kalhoty? V minisukni se budete lišit od ostatních, nehledě na to, že muži doslova milují minisukně. Sukně je kus oblečení, který je prostě typický pro ženy.

Jakou sukni zvolit?

Do společnosti a práce se hodí překládané nebo úplně jednoduché sukně. Neměly by být zbytečně vzorované a přeplácané. Hodí se jednoduchý, jemný vzor či mašlička nebo pásek. Rozhodně se nehodí sukně s rozparkem, i tak je minisukně dost krátká. Na diskotéku a párty jsou vhodné obtažené lesklé sukně s flitry i riflové. Do popředí se dostávají pestré barvy i když černá má své místo.

Rozhodnout se také musíte pro střih sukně. Záleží na tom, v jakém se budete cítit dobře. Úplně obtažená sukně, dole rozšířená, překládaná či dole utažná. Zvolit můžete také sukni se zvýšeným pasem, ty jsou momentálně velmi moderní. Pokud jste sportovní typ a myslíte si, že se k tomuto stylu minisukně nehodí, jste na omylu. Sportovní i lehce sportovní značky vyrábějí krásné krátké sukně, které padnou zrovna vám a budete se v nich cítit dobře.

K čemu nosit minisukni?

Na minisukně je teď samozřejmě ještě chladno, a tak slabé tělové silonky nebudou tou správnou volbou. Stejně jako sítované punčochy, které by možná mohly k takto krátké sukni působit až lacině. V punčocháčích vám ale bude dobře, mají i jiné výhody, například černé nebo jiné punčochy tmavé barvy vám nohy opticky súží. Výstřihy jsou sice sexy, ale ke krátké sukni jsou rozhodně nevhodné, protože tato kombinace působí přehnaně výzývavě. Pořídit si také můžete takovou sukni, která bude ladit k vašemu pracovnímu kostýmku. Nezapomente také, že nevýraznou sukni můžete oživit krásným páskem, který vám může ladit třeba k halence či botám.

Minisukně a kozačky

Ano, tato kombinace působí opravdu velice hezky, jestliže se pro ni rozhodnete, budete za hvězdu! Nejlépe vypadají úzké kozačky na jehlovém podpatku. Pokud máte kratší nohy, rozhodně neváhejte, jelikož nohy v kozačkách na jehlovém podpatku jsou opticky delší a vypadají krásně. Je to klasika, která je ale stále v módě. A nemusíte volit zrovna černou barvu, která je pro kozačky nejtypičtější. Krásné jsou například i bílé a jiné světlé barvy, záleží na tom, jaká barva vám sluší. Možná už jste si takové kozačky pořídila, pokud ještě ne, zamyslete se také nad tím, jaký zvolíte tvar kozaček. Se špičatou nebo zaoblenou špičkou? Je to jen na vás.

Jestliže by jste se v kozačkách na vysokém podpatku necítila dobře a máte raději pohodlnější boty s nižším podpatkem nebo bez podpatku, nezapomínejte, že moderními se staly kotníčkové kozačky. K minisukni budou vypadat dobře úplně jednoduché kozačky, můžete ale zvolit nařasené, s přeskou, šněrováním či s kožíškem. Pokud si oblečete černé punčochy, sukni nebo celý komplet a k tomu zvolíte kozačky jiné barvy, nebude to vypadat dobře. Stejně jako to, pokud k černému oblečení přidáte navíc i černé kozačky. Celý outfit totiž bude moc splývat. V tomto případě by sukně měla mít nějaký vzor či flitry.

Zdroj: www.promod.eu, www.terranuova-on-line.it, www.calzedonia.it

Autorem článku je Ivana H.. Článek najdete v kategorii dámské oblečení.

Staň se našim fanouškem na Facebooku - facebook.com/MilujemeModu