Tradiční, a přesto moderní styl obleků Giorgio Armani / Pánské obleky Armani

Tradiční, a přesto moderní styl obleků Giorgio Armani / Pánské obleky Armani

9. března 2009, Giorgio Armani, pánské obleky, obleky Armani, Armani, luxusní pánské obleky, společenské obleky

Sponzorované odkazy

Giorgio Armani se drží již desítky let na špičce světových módních návrhářů. Nikdy se neomrzel, nikdy neupadl ani na chvíli v zapomnění a nikdy nezměnil svůj osobitý styl. Jaké je koření Armaniho návrhářské kuchyně? Odpověď zní: důraz na tradici a její klasické prvky s nádechem soudobé módní scény. Armani nevymýšlí žádné šílenosti v podobě outfitů, ve kterých byste se báli vyjít na ulici, či vůbec byli schopni ve složitém modelu opustit domov. Jedním z hlavních poznávacích znamení značky Armani je její nositelnost. I z módní přehlídky si vyberete mnoho kusů oblečení. Přestože srší originálností a zajímavými detaily, pořád zůstává jakákoli kolekce vhodnou pro běžné nošení.

Nonšalantně a přitažlivě – tak se nosí obleky Armani

Tradice luxusních obleků Armani sahá k samotným kořenům společnosti. Filosofii značky dokonale vystihují čtyři pojmy – elegance, modernost, nonšalance a přitažlivost. Přesně v tomto duchu jsou pánské obleky Armani navrhovány, obohaceny dobrým nápadem z hlavy slavného italského módního návrháře. Zachovávají si svou tradiční formu s maximálním důrazem na přizpůsobení se postavě, kterou lemují. Tím se docílí výsledného pohodlného a uhlazeného efektu. K originalitě přispívá vrstvení a kombinování látek z různých materiálů. Upřednostňuje se ležérní zapínání saka na jeden knoflík.

Obleky Giorgio Armani Vás zanesou zpět do doby, kdy byly pánské obleky každodenní samozřejmostí správného gentlemana. Se stejnou samozřejmostí si je i Vy zajisté oblíbíte a následně je budete rádi nosit mimo pracovní schůzky i mimo důležité společenské události. Snadno podle příležitosti zvolíte pod sako elegantní vestičku, polo svetřík nebo košili s kravatou. Z noblesního obleku se stane rázem příjemné vycházkové oblečení, sportovně – elegantní komplet na romantickou schůzku popřípadě svěží tradiční pánský oblek na velmi formální setkání.

Až se obleky Giorgio Armani stanou běžnou součástí Vašeho života, začnete se cítit moderně, elegantně, přitažlivě a nonšalantně. V jednoduchosti je již od pradávna skryta krása.

Zdroj: www.armani.com

Autorem článku je Martina B.. Článek najdete v kategorii pánské oblečení.

Staň se našim fanouškem na Facebooku - facebook.com/MilujemeModu