Fotoaparáty pouze pro ženy, to je Canon! / Fotoaparáty Canon

Fotoaparáty pouze pro ženy, to je Canon! / Fotoaparáty Canon

5. března 2009, PowerShot A480, Canon PowerShot A1100 IS, Canon PowerShot, Fotoaparáty, Fotoaparáty pro ženy, Canon, Fotoaparáty Canon, Foťáky Canon

Sponzorované odkazy

Každá z nás chceme mít ze svých zážitků něco, co nám naše vzpomínky oživí. Něco, co nám připomene večer, kdy jsme to s kamarádkami „táhly“ do ranních hodin, a že to byla opravdu nezapomenutelná noc. Něco, co nám připomene promoce sestry, dovolenou s přítelem nebo první krůčky našich dětí.
Nezapomenutelné zážitky si stále a stále můžete připomínat na fotografiích, které si v dnešní době již můžete pořídit s dokonalými fotoaparáty japonské značky Canon, a to ne jen tak ledajakými.

Speciálně jen pro nás ženy, totiž společnost Canon vyrobila řadu fotoaparátů, ze kterých si vybere kterákoliv z nás, protože tato japonská firma ví, že každá z nás je rozdílná a má jiné potřeby a touhy. Také ale ví, že všechny oceníme menší, snadno ovladatelné modely, které se nám perfektně vejdou do kabelky, a které nás na fotografii udělají tak krásnou, jakou opravdu jsme a jakou být chceme.
A toto vše tak společnost Canon znásobila kvalitou a dokonale propracovaným designem tak, že výsledek stojí rozhodně za to!
Pojďte se podívat, pro koho je jaký foťáček určen a vyberte si z nich ten, který se hodí nejlépe právě k Vám. Získejte tak dalšího parťáka, který Vám umožní vrátit se vzpomínkami o pár let zpět třeba na onu nezapomenutel­nou párty!

Canon PowerShot A480

Pro ty z nás, kterým jde hlavně o to, aby byl fotoaparát snadno ovladatelný, vyvinula společnost Canon fotoaparát Canon PowerShot A480.
Pokud máte rády přehlednost a jednoduchost, bude se Vám u něj zajisté líbit systém speciálních tlačítek, a to například na zoomování, přehrávání nebo na volbu snímacích režimů. Na výběr s ním máte až 15 snímacích režimů, a tak si focení můžete nastavit přesně podle toho, kde jste a při jaké příležitosti fotíte. Běhají venku kolem Vás děti a víc roztomilejší už být nemohou nebo se Váš domácí miláček stal pro své husarské kousky u Vás právě středem pozornosti? Navolte si s Canonem PowerShot A480 snímací režim „Děti a zvířata“. Na focení uvnitř se Vám skvěle zase bude hodit režim „Interiér“ a dále v režimech najdete například i „Západ slunce“, s nímž si z dovolené přivezete více než jen vzpomínky na romanticky strávený večer.
Fotoaparát Canon PowerShot A480 v mnoha barvách si také jistě zamilujte pro jeho malé rozměry, díky kterým si ho můžete vzít s sebou, kam jen chcete. Na výlet, na večeři do města, nebo jen tak do kapsy. Co kdybyste totiž viděla něco, co byste si chtěla dát za rámeček.


Canon PowerShot A1100 IS

Dokonalé snímky si naprosto sama pořídíte s 12, 1 megapixelovým fotoaparátem společnosti Canon, Canon PowerShot A1100 IS, ze kterého budete naprosto unešena. U tohoto modelu se Vám na sto procent zalíbí nová technologie detekce scény, což znamená, že se Váš foťáček stará o nastavení fotoaparátu sám, bez Vaší pomoci. Úžasné! Přesně se tato detekce scény aktivuje ve snímacím režimu Easy nebo režimu Smart Auto.
Tato vlastnost nového Canonu PowerShot A1100 IS Vám usnadní Vaše focení a Vy se tak můžete dále porozhlížet po tom, co byste si ráda zvěčnila na Vaší dokonale vytvořené fotografií. Fotoaparát si můžete vybrat v zelené, modré nebo stříbrné barvě. Záleží jen na Vás.


Canon PowerShot D10

Pro dobrodružné ženy a dívky si společnost Canon připravila 12, 1 megapixelový fotoaparát Canon PowerShot D10. Proč dobrodružné? Protože s tímto skvělým kouskem se můžete potápět do hloubky 10m, jelikož je voděodolný, a vyrazit až do –10°C mrazu, jelikož je mrazuvzdorný. Ale počkat, to není vše! Canon PowerShot D10 je i prachotěsný a nárazuvzdorný, a to při pádu až z výšky 1, 22 metrů. I tato mašinka pracuje s detekcí scény za Vás, zatímco Vy se kocháte tím, čím chcete! Navíc Vás zajisté učaruje ještě jeho perfektní design a oblé tvary. A pořád nezapomínejte, že je vytvořen jen a pouze pro Vás, a tak Vám bratr, kamarád, přítel nebo manžel může tak leda závidět.


fotoaparáty japonské značky Canon určené speciálně pro Vás, slečny a dámy, si pořídíte krásné a kvalitní fotografie, a tak, i když se na ně budete koukat až za pár let, na Vás dýchne pocit oněch nezapomenutel­ných dnů.

Zdroj: www.itechnews.net, www.katalogfotoaparatu.cz

Autorem článku je Lenka K.. Článek najdete v kategorii technika.

Staň se našim fanouškem na Facebooku - facebook.com/MilujemeModu