Módní trendy pro sebevědomé ženy / Profil Miu Miu

Módní trendy pro sebevědomé ženy / Profil Miu Miu

8. března 2009, Miu Miu, Prada, Miuccia Prada, Mario Prada, Katie Holmes, Miu Miu oblečení, Miu Miu boty, Miu Miu kolekce jaro/léto 2009

Sponzorované odkazy

Značka Miu Miu je sekundární řada módního domu Prada v čele s Miucciou Prada. Svůj provoz zahájila tato „později narozená sestra společnosti Prada“ roku 1993 a název této značky “Miu Miu“ je převzato z přezdívky Miuccii Prady.
Jen pro rychlý přehled, Miuccia Prada je vnučkou Maria Prada, který založil společnost Prada roku 1913. A byla to pak právě Miuccia Prada, která vedení této společnosti roku 1978 převzala. Magazín The Wall Street Journal označil Miucciu jako jednu z třiceti nejmocnějších žen v Evropě. Miuccia Prada si tak oprávněně zaslouží za svou práci a úspěch obrovský potlesk a obdiv.

Miu Miu

Kolekce Miu Miu jsou určeny pro každodenní módu žen a na rozdíl od módního domu Prada jsou i cenově dostupnější, ale stejně noblesní a žádané. Řada Miu Miu je tak známá pro svůj jasný a stylový design a skvělé ceny. Cílovými zákazníky kolekcí Miu Miu jsou mladé ženy, mezi které samozřejmě patří i celebrity, a to například Mischa Barton, Nicole Ricchie, Camilla Belle nebo Kate Basworth.
Na propagaci svých kolekcí sází již od počátku značka Miu Miu na spolupráci se známými celebritami, jako například Kirsten Dunst, Vanessa Paradis či Lindsay Lohan. V současné době se tváří Miu Miu stala krásná herečka Katie Holmes.

Miu Miu, to jsou kolekce oděvů plné hladkých tvarů, smyslných barev, elegance, ale i dámských kabelek, stylové obuvi a bohatého výběru veškerých módních doplňků, které samozřejmě nemohou chybět.

Oblečení a další módní doplňky můžete zakoupit v prodejnách Miu Miu po celém světě. Vy si od této značky můžete některé kousky pořídit v obchodě v Praze, na Pařížské 13.


Kolekce Miu Miu jaro/léto 2009

Oblečená do Miu Miu rozkvetete s jarem i Vy. Značka Miu Miu si na jaro a léto 2009 připravila poutavé modely, jejichž častým prvkem je skládaná látka a lesklý materiál. Některé kousky jsou dokonale oživeny zajímavým detailem, jak můžeme vidět níže na fotografiích. Poutavými jsou také vzory látek a jejich vzájemné kombinace, o kterých byste si předtím mohli myslet, že zkombinovat nejdou. Šaty od Miu Miu jsou často pod prsy spásané tenkým a elegantním páskem, který dodává celému outfitu něžnější look a celou Vás tak nenápadně omladí.


Vykročte si v botách Miu Miu

Pokud chcete mít neskutečně sexy a nevšední, ale zároveň prudce elegantní a dovolila bych si říci až famózní obuv, nechte se zlákat módní obuví právě značky Miu Miu. O této obuvi se dá, aspoň podle mě, totiž mluvit snad jen v superlativech. Obuv Miu Miu totiž splňuje všechno, co si přejete, a tak můžete nosit šperky i na nohou.


Kabelky, psaníčka a jiné doplňky Miu Miu

Zajisté Vás upoutají i nádherné a luxusní kabelky či psaníčka, vzorované, barevné, malé i velké. Jsou tak okouzlující, že si je nelze nezamilovat. Určitě jim neodoláte ani Vy. Věřte, že těchto kabelek nebo psaníček, se nebudete chtít pustit ani na chviličku a nejde se vůbec divit proč!


Dopilujte svůj vzhled módními doplňky Miu Miu a ciťte se i Vy jako opravdová celebrita. In budete ve větších slunečních brýlích a sexy business look získáte dioptrickými brýlemi, které ve tváři krásně kopírují Vaše linie.


Katie Holmes pro Miu Miu

Jak již bylo zmíněno na začátku, hvězdou, která představuje současnou kolekci pro jaro a léto 2009 se stala půvabná a oslňující Katie Holmes, a tak se nechte inspirovat jejím úchvatnými modely i Vy!


Značka Miu Miu Vás snadno přenese do světa luxusu a krásy, kterého si budete moci dopřávat každý den.

Zdroj: www.miumiu.com, www.wikipedia.com

Autorem článku je Lenka, K.. Článek najdete v kategorii módní značky a návrháři.

Staň se našim fanouškem na Facebooku - facebook.com/MilujemeModu