Tradice italské rodiny FURLA pokračuje! / Profil společnosti FURLA

Tradice italské rodiny FURLA pokračuje! / Profil společnosti FURLA

16. březen 2009, Italská společnost Furla, Furla, módní doplňky, kožené módní doplňky, kolekce jaro a léto 2009, Kolekce Giovanna Furlanetto, Kolekce Talent Hub,

Sponzorované odkazy

Italská společnost Furla byla založena roku 1927, kdy Aldo Furlanetto započal v Evropě svůj byznys jakožto obchodník s módními doplňky. Historie této společnosti začíná v nádherném italském městě Bologna a hlavními protagonisty při založení společnosti Furla byli již zmíněný Aldo Furlanetto a Margherita Furlanetto. Cílem této společnosti bylo zaměřit se na ženy různého stylu a vytvořit pro ně kožené módni doplňky, které budou jejich každodenními kvalitními módními společníky!

Svůj první obchod otevřel Aldo Furlanetto v Bologni v roce 1955, kde tyto módní kožené doplňky prodával. V 70. letech předal Aldo společnost do rukou svým dětem, Giovanně, Carlu a Paolu Furlanetto vým, a v tom samém období byla značka víceméně proslavena prvotní kolekcí kabelek s logem značky Furla. Jejich styl byl spíše avantgardní a materiál, z něhož jsou kabelky vyráběny neobvyklým, jelikož se jednalo například o nylon a gumu.

Jejich úspěch byl bezprostřední a ženy tuto značku, díky potřebě společnosti Furla přiblížit se stylu emancipované, silné a nezávislé ženě, milovaly. Společnost Furla se tak rozrůstala více a pro svou vysokou kvalitu, jasné a čisté linie byla stále častěji vyhledávaným cílem při nákupu kvalitních kožených kabelek a jiných módních doplňků.

Postupně se tak značka Furla dostala do ostatních evropských měst, jako je Řím nebo Paříž, a když i Evropa začínala být pro tuto společnost malá, otevřeli svou prodejnu například také v New Yorku. Koncem roku 2008 bylo na trhu okolo 296 samostatných obchodů společnosti Furla nacházejících se na těch nejvýznamnějších nákupních ulicích a více než tisíc obchodů Furla nacházejících se po celém světě v různých nákupních centrech. Sídlo společnosti se i nadále nachází ve městě jejího vzniku, tedy v italské Bologni.

Tradice italské rodiny FURLA pokračuje! / Profil společnosti FURLA (http://www.luxurymag.cz)

Módní doplňky jaro / léto 2009

Pro nadcházející období letošního roku si společnost Furla připravila velice módní kousky plné čistých linií, kterými se tato značka vyznačuje. Módní doplňky kolekce jaro a léto 2009** této značky se hodí jak mladým slečnám, tak vyzrálým ženám. V kolekcích se nachází různé módní doplňky, jako šperky, hodinky, pásky, kabelky, peněženky či obuv, vše sladěné do barev a stylů tak, abyste je mohli kombinovat. Módní doplňky Furla se dají nosit kamkoliv, jelikož svým zákazníkům nabízí skutečně širokou a pestrou škálu zboží pro všechny příležitosti. Honosit se můžete tak třpytivými prstýnky i kamínkovými páskovými hodinkami. Sami vidíte, že výběr je opravdu více než bohatý!

Tradice italské rodiny FURLA pokračuje! / Profil společnosti FURLA (http://www.luxurymag.cz)

Dlouze budete zajisté vybírat i z nádherných bot a kabelek Furla, od balerínek, přes obuv s vysokými podpatky, po psaníčka na plesy nebo sportovní kabelky na procházky do města a elegantní kabelky do společnosti. A i toto vše v různých barvách.

Tradice italské rodiny FURLA pokračuje! / Profil společnosti FURLA (http://www.luxurymag.cz)

I pro muže si tato značka připravila pestrou kolekci od hnědých elegantně-sportovních tašek, přes sportovní kabely až po blýskavé kabely a kufříky. Na každém pánovi se bude jistě vyjímat kožený pásek Furla a pokud jde o businessmany i ti si zde vyberou, a to například tašku na notebook nebo menší cestovní brašnu.

Tradice italské rodiny FURLA pokračuje! / Profil společnosti FURLA (http://www.luxurymag.cz)

Kolekce Giovanna Furlanetto a kolekce Talent Hub

Vyslovené splynutí ženskosti a její něžnosti představuje kolekce pojmenovaná kolekce „Giovanna Furlanetto“. Jedná se spíše o krémové barvy velice elegantních kabelek určené spíše vyzrálým pravým dámám, ale i černou klasiku, která se hodí snad naprosto ke všemu.

Tradice italské rodiny FURLA pokračuje! / Profil společnosti FURLA (http://www.luxurymag.cz)

Oproti tomu je kolekce různých návrhářů mixem stylů a vyjádřením jak elegantních, tak sportovních, a různě barevných kousků z odlišného materiálu. A kdo by také neodolal sexy obuvi s krásně vysokými podpatky nebo romantickým kabelkám. Obuv kolekce Talent Hub od různých návrhářů je opravdu stylová a možná se dá říci, že proti ostatní obuvi značky Furla trochu avantgardnější, ale to této společnosti vůbec na kráse neubírá, neboť lze vidět, že ví, komu a jaké slovo v této společnosti dát.

Pokud věnujete víc času této společnosti a navštívíte jejich oficiální stránky www.furla.com a dostanete se na odkaz talent hub, dozvíte se také, kdo přesně jaký návrh vytvořil. Nejenže získáte přehled o dění na současné scéně módy, ale také poznáte pár nových, pro Vás třeba zatím neznámých návrhářů, kterými se můžete nechat inspirovat.

Tradice italské rodiny FURLA pokračuje! / Profil společnosti FURLA (http://www.luxurymag.cz)

Jedním z důvodů takového úspěchu italské společnosti Furla byl a pořád je velký respekt k tradicím rodiny, která společnost založila a pokračování tak v dědictví, jež se předávají z generace na generaci. Celé ty roky existence společnosti Furla investovala a nadále investuje značka do inovacích svých výrobků.

Společnost Furla je značkou reprezentující současný lifestyle s výrazným a kreativním duchem a čistým i elegantním projevem svých produktů jak pro ženy, tak pro muže.

Zdroj: www.furla.com

Autorem článku je Lenka K.. Článek najdete v kategorii módní značky a návrháři.

Staň se našim fanouškem na Facebooku - facebook.com/MilujemeModu