Buďte elegantní v krásném kostýmku! / Elegantní dámské kostýmky

Buďte elegantní v krásném kostýmku! / Elegantní dámské kostýmky

22. března 2009, Dámské kostýmy, dámské kostýmky, kostýmy, kostýmky, sako a kalhoty, sako a sukně, saka, sukně, kalhoty

Sponzorované odkazy

Elegantní kostýmek se hodí pro každou příležitost. Žena v kostýmu vypadá mnohem elegantněji než v riflích a tričku. Krásný kostýmek působí velice přitažlivě, obléci si jej můžete do práce, na návštěvu a na různé typy akcí. Zkrátka, rozhodně se nestane, že by vám vysel nevyužitý ve skříni a tak by dámský kostýmek ve vašem šatníku neměl chybět.

Saka a sukně

Kombinace sako a sukně je velmi přitažlivá a působí krásně a žensky. K úzké, rovné sukni se hodí vypasovaná saka, která navíc dělají postavu opticky užší. Ke kratší sukni můžete zvolit tříčtvrteční rukávy a ke zvýšenému pasu sukně klidně využijte kratšího saka. Vypadá to velice dobře. Jestliže máte pěkné nohy, zvolte kratší sukni nad kolena. Minisukně je ale moc krátká, většinou ji ale ani jako součást kostýmu neseženete. Nebojte se ani bohatších sukní, vypadají dobře na každé postavě. Nezapomínejte také, že celý outfit můžete oživit punčochy a silonkami. Ať už v tělové barvě, či v barvě vašeho kostýmku. Jestliže se vám váš kostýmek bude zdát nevýrazný, můžete využít také různých vzorů. K sukni vypadají dobře kozačky, delší i kotníčkové. Nejlépe vypadají ty s podpatky.

Saka a kalhoty

Pokud se cítíte lépe v kalhotách než v sukních, nevadí. I kalhoty vypadají ke kostýmku velmi dobře. Vybírat můžete z různých střihů. Dobře vypadají kalhoty jak se zvýšeným tak s nízkým pasem. Úzké nohavice jsou in, ale jestli máte raději ležérní styl i volné kalhoty jsou pěkné.

Můžete si zakoupit dvojdílný kostýmek, skvělé ale je, že i trojkombinace. Jakou barvu kostýmku? Je to na vás, vyberte si tu, která se vám bude líbit a bude vám slušet. Černou, šedou a hnědou nic nepokazíte. Tyto barvy můžete oživit i správně zvolenou kabelkou. Pastelové barvy vypadají ale také hezky. Pod sakem jsou hezké košile a módní jsou také vesty a různé svetříky a upnuté roláky. Sako může být hodně krátké nebo i delší asi jako kratší kabát. Sako jen málokdy seženete s výraznými ozdobami. Seženete jemné ozdoby na límcích i drobné ozdoby na falešných kapsách. Vše ale můžete doladit větší bižuterií či šátkem. Také větší pásek v pase vypadá dobře. Může být právě v barvě šátku či doplňky na krku nebo v barvě vašich kozaček a kabelky i kufříku. Nebojte se kombinovat! Také upnuté rukavice, nejlépe kožené se hodí.

Zdroj: www.giorgioarmani.com, www.mango.com

Autorem článku je Ivana H.. Článek najdete v kategorii dámské oblečení.

Staň se našim fanouškem na Facebooku - facebook.com/MilujemeModu