Okouzlena obuví / Lodičky Mario Bologna

Okouzlena obuví / Lodičky Mario Bologna

11. března 2009, Společnost Mario Bologna, obuv, boty, botičky, lodičky, www.beinstyle.cz

Sponzorované odkazy

Svůj první pár obuvi stvořil Mario Bologna jako čtrnáctiletý chlapec. Boty stvořil již tehdy úžasnou kombinací výšivky, korku a klenotu a už tenkrát nebyl tento skvostný pár o nic míň než prototypem budoucích luxusních lodiček značky pojmenované po Mariovi Bologna.

Dnes produkuje společnost Mario Bologna své kolekce nejen luxusní obuvi, ale také kabelek, po celém světě, ale vyráběny jsou zásadně a striktně pouze v Itálii.

Jedním z hlavních rysů této společnosti je experimentování se stylem obuvi, ale také stálá inovace jejich designu. Každá kolekce byla inspirována vášní pro neobvyklé kombinace a touhou tvořit modely, které jsou kvalitním a hlavně pohodlným klenotem, tvořit obuv, která je komplicem ve svádění a okouzlení. Pro toto vše našly a stále nacházejí ženy u společnosti Mario Bologna to, co všude hledají. Krásu, pohodlnost, kvalitu a luxus.

Na tyto nádherné botičky značky Mario Bologna se můžete nejen podívat na internetové stránce „online obchodu“ [ odkaz byl odstraněn ], ale s klidem si tu můžete Vaše vysněné zakoupit a pak si v nich vyrazit na do školy, práce, na rande nebo na párty. A co víc, v „online obchodu“ [ odkaz byl odstraněn ] můžete nakupovat 24 hodin denně, takže žádná omezená otevírací doba, a také Vás zde nemohou nepříjemně zaskočit žádné fronty.

Vysoký styl značky Maria Bologna

Internetový obchod [ odkaz byl odstraněn ] Vám nabízí na výběr z několika modelů obuvi značky Mario Bologna. Všechny jsou nádherné, sexy a hodí se k několika outfitům. A protože i společnost Mario Bologna bedlivě sleduje současné módní styly, a tak zde najdete barevné kousky, které jsou poslední dobou tolik žádané.

Pokud si na obuvi neumíte představit žlutou barvičku, nechte se přesvědčit a podívejte se, jak sexy tato barva umí být. Tyto lodičky ze saténu a semiše se budou dokonale vyjímat například u džín, šatů nebo u tolik, poslední dobou moderních a žádaných legín. Nádherně Vám prodlouží postavu a dodá jas i Vašemu jednobarevnému outfitu. S těmito lodičkami budete mít vyhráno na plné čáře!

Lodičky Mario Bologna

Určitě zazáříte i v lodičkách tmavší růžovo – červené barvy s otevřenou špičkou a ozdobou, která na nich působí opravdu luxusně. Nebojte se vyzkoušet ani tuto barvu a nechte Vaše dlouhé nohy promluvit v tomto nádherném páru ze saténu a kůže.


Pokud dáváte přednost zavřené obuvi, ale máte rády podobnou zářivou barvu, co takhle tyto lakované kožené v tmavě růžové až vínové barvě, zvýrazněné dvěma úzkými pásky. Dokonale je využijete třeba na jaře, ale i v dalších nepříliš teplých dnech, protože díky jejich uzavřené špičce Vám v nich bude krásně, i když venku bude pekelně foukat.


I když jsou na současné scéně módní obuvi tolik žádoucí barvy, i tak byste neměli zapomínat na pořád moderní černou. Pokud i přesto chcete vlastnit na černých lodičkáchlakované kůže něco “special“, pořiďte si ty s dřevěným podpatkem a semišovou otevřenou špičkou, které dodají Vašemu kroku řádný šmrnc. Ale samozřejmě tu najdete i celé černé ze saténu, uzavřené, vepředu zvýrazněné třemi úzkými pásky a jemnou ozdůbkou.


Na párty nebo na plese se zajisté blýsknete třpytivými a kamínkovými lodičkamikřišťály. I zde si můžete vybrat z dvou typů, ty s otevřenou špičkou olemovanou černým páskem se sponou a kovovým podpatkem nebo ty celé křišťálové, s křišťály dokonce i na podpatku, s uzavřenou špičkou kulatého tvaru. Prostě, jak je Vám libo.


Jestliže se Vám líbí páskové typy lodiček zvýrazněné jemným klenotem, věřte, že neodoláte těmto sexy fialkovým, které se namísto koženého nártového pásku honosí šperkem a s vázáním okolo kotníku. Jelikož jsou tyto lodičky sandálkového typu, a tudíž hodně otevřené, budete se v nich cítit naprosto volně.


I když je pravda, že cenová relace lodiček Mario Bologna není zrovna nízká, je třeba nezapomínat na to, že tato obuv je zpracována z těch nejkvalitnějších materiálů, a protože se jedná o obuv opravdu na vysokém podpatku, měli bychom tak pro naše pohodlí vysokých kroků s klidem investovat i víc peněz.


Buďte jak na vysoké noze!

Zdroj: [ odkaz byl odstraněn ], www.mariobologna.com

Autorem článku je Lenka, K.. Článek najdete v kategorii obuv.

Staň se našim fanouškem na Facebooku - facebook.com/MilujemeModu