Buď stylová s Roxy! / Profil značky Roxy

Buď stylová s Roxy! / Profil značky Roxy

12. března 2009, Roxy, Quiksilver, DC Shoes, Rossignol, dámská móda, holčičí oblečení, sprotovní móda, snowboardové oblečení, skate oblečení, zimní oblečení, dámské oblečení, dívčí oblečení, oblečení pro dívky

Sponzorované odkazy

Mladá móda ROXY patří u nás k nejoblíbenějším značkám mezi lifestylovou módou. ROXY spadá pod společnost QUIKSILVER, která dříve vyráběla především věci do vody, na léto a na surfování, ale jen pro mužskou populaci. V roce 1990 se rozhodli zahájit výrobu ženské kolekce pod značkou Roxy. Pod značku QUIKSILVER dnes spadá i DC Shoes.

Roxy vs. QUIKSILVER

Ukázalo se, že objevili díru na trhu a, i když se původně soustředili na linie plavek a oblečení na léto, po krátkém čase slavili takový úspěch, že dnes najdeme pod značkou ROXY oblečení na celý rok, a samozřejmě funkční oblečení na sport i veškeré sportovní vybavení na snowboard i surfing. Ale v neposlední řadě Roxy nabízí i kolekci Ski Roxy, souprava lyží a bot vyrobených ve spolupráci s Rossignol.

Jak popularita značky Roxy rostla, zvětšoval se i její sortiment. Dnes si můžete koupit od Roxy z jejich kolekce Denim – velmi pohodlné džíny různých střihů. Dále si vybírejte z kolekcí kabátků, zimních i podzimních bund, triček, mikin, svetrů, obuvi, ale i z doplňků, jako je bižuterie, pletené šály a čepice, sluneční brýle, hodinky a kabelky a mnoho dalších věcí.

Roxy Girl

Pro fanynky této značky jsou tu i vůně Roxy, které jsou určeny především ženám a dívkám s aktivním způsobem života, které ale chtějí být zároveň přirozeně krásné a smyslné. Nebo kolekce Roxy Girl pro mladé slečny ve věku 7–16 let.

Roxy se tedy snaží, zasáhnou každou část života aktivní dívky. Móda Roxy je nejen pohodlná, stylová, ale i funkční a oblíbená. Značka Roxy má dnes už svou vlastní historii, ikony, produkty a i identitu na celosvětovém trhu.

V poslední době se Roxy proslavila charitativním projektem, který bojuje proti rakovině prsu pod názvem „Keep a breast“. Byl to nápad jak získat peníze pro boj s rakovinou prsu, díky aukci sádrových odlitků prsou slavných celebrit, které zhotovili umělci, která probíhala po celém světě.

Zdroj: http://www.roxy-europe.com

Autorem článku je Lucie Z.. Článek najdete v kategorii značky a značkové oblečení.

Staň se našim fanouškem na Facebooku - facebook.com/MilujemeModu