Buďte sexy v krátkých šatech! / Krátké šaty

Buďte sexy v krátkých šatech! / Krátké šaty

24. března 2009, krátké šaty, minišaty, Zara, Mango, Lacoste, H&M, Veromoda

Sponzorované odkazy

Pomalu ale jistě přichází jaro, z obchodů konečně zmizly zimní doprodeje a z regálů se na nás usmívají nové kolekce. Se změnou počasí přichází i radikální změna šatníku, na kterou jsme se celou zimu nedočkavě těšili. Konečně nemusíme chodit zahalené od hlavy až k patě, ale naopak občas něco málo poodhalit. Letošním trendem jsou krátké šaty, které jsou k sehnání v obrovském množství provedení a je jen na nás, jaké barvy, vzory, materiály a kombinace zvolíme.

Jaké šaty vybrat?

Minišaty jsou obrovským hitem nadcházející sezóny, ale pokud si pořídíte model, který vám nebude pasovat, mohou na vás vypadat nelichotivě nebo také poněkud lacině. Důležité je při koupi brát ohled na typ vaší postavy. Nejsilnější a zároveň nejslabší stránkou krátkých šatů je, že v nich ukazujete své nohy. Přestože vám třeba nepřipadá, že nohy jsou vaší největší chloubou, neznamená to, že byste si měla minišaty odepřít. Občas stačí pomoc v podobě punčoch či legín a problém je vyřešen.

Pokud chcete zakrýt nějaký ten faldík, zvolte volnější střih. Šaty bez ramínek jsou vhodnější pro ženy s menším poprsím. Na vnadných ženách vypadají poněkud vulgárně. Šik řešením jsou šaty na jedno rameno, které působí sexy a rafinovaně. Trendy barvami jsou stále fialová a modrá, jaro prosvítí světlé jemné tóny, díky kterým budeme v šatičkách působit jako křehké porcelánové panenky. Vede přirozená elegance v jemných tónech, okouzlující potisky a romantický vzhled. Inspirace Afrikou se projevuje nejenom v pískových odstínech, ale také zvířecích vzorech.

Jak šaty nosit?

Jak vypadat v krátkých šatech co nejlépe? Doplnit je botami na vysokém podpatku! Prodlouží nám a zeštíhlí nohy a celkově budeme působit mnohem elegantnějším dojmem. Nezapomínejme také na zajímavé kabelky. Ty nemusí s šatami ladit barevně, ale stylově – k elegantním šatům se sportovní taška opravdu nehodí. Co je úplně nejdůležitější: noste šaty seběvědomě a hrdě, to vám bude slušet nejvíce!

Jaro/léto 2009

Nebojme se ukázat nohy nad koleny. Pánové budou šílet! Jaro je tady, tak jej pořádně přivítejme!

H&M

Zara

Mango

Lacoste

Vero Moda

Zdroje: http://www.lacoste.com/ http://www.collegefashion.net/ http://www.zara.com/ http://mango.com/ http://www.hm.com/ http://www.veromoda.com/

Autorem článku je Zuzana V.. Článek najdete v kategorii dámské oblečení.

Staň se našim fanouškem na Facebooku - facebook.com/MilujemeModu