Vyjdi ze stereotypu s TIME OUT! / oblečení TIME OUT

Vyjdi ze stereotypu s TIME OUT! / oblečení TIME OUT

27. března 2009, TIME OUT, Time out oblečení,

Sponzorované odkazy

Historie

Zrození značky TIME OUT nás zavádí už do roku 1992 na kalifornské pobřeží, kde se skupina mladých designerů pokusila změnit upjatý styl oblékání. Ovšem aby toho všeho mohli dosáhnout, museli se probudit z každodenního stereotypu a cítit se volně ve všem, co dělají. A o tom právě je značka TIME OUT. Následující rok skupina těchto nadaných mladých lidí přednesla svůj návrh společnosti GUT, která byla jejich myšlenkou nadšena a netrvalo dlouho a společnost se rozhodla podělit se s tímto nápadem v širším okruhu Evropy. Dnes je TIME OUT velká rodina designerů, obchodních managerů a přátelských spolupracovníků z různých koutů světa ( Evropy, Japonska, Kanady, Číny, Ameriky ad.), které spojuje jedinečná filosofie a módní styl života.

Styl

Jedním z cílů společnosti TIME OUT je vybudovat jakousi nadčasovost stylu oblečení na základě trendů z 50. let a vytvořit tak výjimečný pocit z každého modelu, u jejichž majitelů nezáleží na věku, ale jen na tom, jaký mají postoj k životu.

Kolekce

Oblečení TIME OUT je vyráběno s velkým citem, ve kterém se snoubí zajímavé střihy, které skvěle padnou každé postavě, dále pak výjimečné detaily nášivek a potisků a nepřekonatelná praktičnost víceúčelových kousků, jako jsou například oboustranné svetry nebo bundy. Co je na TIME OUT stylu ještě zajímavé je to, že je zde kladen velký důraz na pohodlí a z toho důvodu byly zaměněny cenovky a nálepky za jemné nášivky na zadních stranách modelů a nepříjemné švy obšity měkkou páskou, čímž oblečení získává na ještě větším úspěchu. A co že právě poletí tuto sezónu? Budou to samozřejmě přírodní tóny, nesmrtelná černobílá kombinace, přírodní a květinové vzory, nesmí chybět výšivky a potisky, pruhy a trend vrstvení různých délek.

Originální prodejny

V současné době má značka TIME OUT na 73 originálních obchodů v osmi zemích Evropy. V České republice působí již od roku 2003 a má tu již 30 obchodů v 18 městech.

TIME OUT se kromě vyrábění šatiček pro naše potěšení věnuje i spoustě akcím, nadačním pomocím a službám. Více informací na www.time-out.to

TIME OUT je víc, než jen oblečení… TIME OUT je styl života.

Zdroj: www.time-out.to

Autorem článku je Lucie.S.. Článek najdete v kategorii značky a značkové oblečení.

Staň se našim fanouškem na Facebooku - facebook.com/MilujemeModu