Buď trendy s New Yorkerem! / New Yorker oblečení 2009

Buď trendy s New Yorkerem! / New Yorker oblečení 2009

19. března 2009, New Yorker, New Yorker oblečení, New Yorker 2009, Amisu, Fishbone, Censored, plavky New Yorker, boty New Yorker, New Yorker Praha, New Yorker shop, newyorker.cz

Sponzorované odkazy

New Yorker je, ač by se podle názvu mohlo zdát, že jde o americkou značku, německý módní řetězec, který se v České republice už pět let drží na špičce oblíbenosti mezi mladými lidmi. Není divu, New Yorker totiž nabízí trendy módu za nízké ceny.

Střípky z historie

První obchod společnosti New Yorker byl otevřen v německém Flensburgu již v roce 1971, tenkrát se tam ale prodávaly pouze džíny. Společnost se však od této doby dokázala rozrůst natolik, že dnes najdeme po celé Evropě více než 680 prodejen nesoucích jméno „New Yorker“.

Do České republiky tato značka zavítala v roce 2004, kdy otevřela svůj první obchod v Praze. Dnes najdeme obchody New Yorker ve větších městech po celé republice.

Úspěch společnosti New Yorker je celkem pochopitelný, velmi pružně a obratně totiž reaguje a odráží ty nejnovější módní trendy a navíc je její oblečení levné. To ocení zvláště mladí lidé, kteří tak můžou být trendy a cool za pár korun. Navíc se tu můžete obléknout od hlavy až k patě, New Yorker totiž nabízí širokou škálu oblečení (a to jak dámského, tak pánského), doplňků, spodního prádla i plavek.

Tento článek odhalí kolekce New Yorkeru pro jaro 2009 a zaměří se hlavně na ty kolekce, jež jsou určené dívkám.

Amisu jaro 2009 – Ve znamení pouštní růže

Letošní jarní kolekce Amisu se nazývá Desert Rose a dominuje jí oblíbený hippie styl, který je ovšem ovlivněn módou Blízkého východu. Tudíž zde najdete dlouhé vzorované sukně, vlající tuniky, které nakombinujete s úzkými i zvonovými džínami. Nezbytností pro tento look jsou i velké kožené či látkové kabelky a samozřejmě i doplňky ve stejném duchu. Staňte se krásnou Šeherezádou!

Fishbone Sister jaro 2009 – Metro Mania

Kolekce Fisbone Sister dostala název Metro Maniacs a je inspirována urban módou. Kolekce híří jasnými barvami, jako je žlutá, růžová a světle modrá. Najdete zde džíny různých barev, Společnost New Yorker též hbitě zareagovala na módní vlivy z 80. let, a tak neopomenula ani takový trend jako jsou džíny s extra sepraným efektem. Doplňky jako šátky, brýle, pásky, boty a kabelky zaručují stylový look!

Censored jaro 2009 – Pohádka na dobrou noc

Pod názvem Censored se skrývá kolekce dámského spodního prádla, které je pro letošní jaro ve znamení pohádek na dobrou noc. To znamená, že jde o velmi hravé spodní prádlo, které vybízí k domácímu nic nedělání, nebo party s kamarádkami. Kolekce ovšem zahrnuje i velmi sexy prádlo, ve kterém se budete chtít předvést i svému partnerovi.

Plavky jaro 2009 – Koření pro tvůj život

New Yorker letos nabízí plavky pro každého. Ať jste sexy divou či sportovkyní. Navíc jarní kolekce plavek zahrnuje různé střihy a styly, tak aby si mohly vybrat dívky všech postav. Puntíky, námořnické pruhy, kostky i květinové vzory, to vše skýtá jarní kolekce plavek New Yorker.

Autorem článku je Beáta B.. Článek najdete v kategorii značky a značkové oblečení.

Staň se našim fanouškem na Facebooku - facebook.com/MilujemeModu