Džíny navždy? Džíny Levis

Džíny navždy? Džíny Levis

29. března 2009, Levis, Levi Strauss, džíny, rifle, džínový, rifličky, džínové kraťásky, džínové overaly, Levisky

Sponzorované odkazy

Již před časem jsme Vám představili profil značky Levis & Levis Strauss. Protože je tento článek věnovaný Leviskám, tedy džínám, které všichni tak milujeme, připomeňme si nejprve tak trochu historii této značky a tolik proslulé osobnosti jako je Levi Strauss.

Značka Levis vznikla roku 1853, když Levi Strauss přicestoval z bavorského Německa do amerického San Francisca a otevřel zde tenkrát obchod s různým zbožím. Byla to vlastně taková pobočka již existujícího obchodu v New Yorku, který tam otevřel a vlastnil bratr Levise Strausse. Ažkoliv začala tato značka Levis vyrábět džínové overaly již roku 1870, samotné džíny začala produkovat až roku 1920.

Značka Levis je dnes zastoupena celosvětově a najdeme ji snad kdekoliv. Své pobočky má tak v Americe, Evropě, Středním Východu, Africe i Pacifiku.
Značce Levis patří velké díky za různé druhy neformálního a streetového oblečení, ale zejména to velké díky patří tolik proslulým džínám, které stojí za to mít ve skříni, protože značka Levis to nejsou jen „hezké džíny“, to jsou džíny, které Vám, díky kvalitním materiálům a propracovaným stříhům, vydrží roky.


Džíny pro celou rodinu? Žádný problém pro Levis

Značka Levis nabízí celou škálu různých střihů a stylů riflí, které Vám perfektně sedí ženám, mužům i dětem. A jak vidíte, značka Levis myslí opravdu na všechny, a tak pokud jste rodina, která si potrpí na kvalitu riflí, tak je tu Levis právě pro Vás.

Ženy si mohou vybírat z dnes tolik moderních a žádaných úzkých džínů, které Vás krásně a jemně obepnou tak, že je nebudete ani cítit. A protože značka Levis nabízí různé odstíny riflí a rozmanité barvy, je si opravdu z čeho vybírat. Pokud je stříh úzkých džín pro Vás až příliš úzký, nic se neděje. U společnosti Levis si totiž můžete pořídit rifle, které jsou dole rozšířené málo nebo hodně, přesně tak, jak chcete. Pokud jste tak velkým fanouškěm hippie stylu, i zde si přijdete na své.
Připravte svůj šatník na blízící se teplé dny jara a léta a neváhejte si pořídit riflové kraťásky, které i letos budou trendy. A pokud se léta nemůžete dočkat, zkuste jejich kombinaci s legínami.
U značky Levis si zajisté vyberete Vaše vysněné.


I pro pány si společnost Levis připravila širokou nabídku různých riflí. Nejen ženy, ale i pánové si mohou vybírat z úzkých a rourovitých džín různých barev. Levis ovšem nabízí i rifle klasických střihů, širší rifle, vyšisované, nebo krátké. A tak si zde vyberou opravdu všichni pánové, i ti nejnáročnější.


Pokud chcete kvalitní džíny i pro ty nejmenší, pak si určitě zajděte do obchodu s Levis džínami a vybírejte právě zde. Nejenže jsou tyto malé rifličky strašně roztomilé, jsou hlavně propracované a Vaše děti se v nich budou cítit naprosto svobodně a volně, což je pro ně velice důležité, protože není nic nepříjemnějšího než džíny, které prostě všude tlačí.


„Zdroj“: www.levis.com

Autorem článku je Lenka K.. Článek najdete v kategorii značky a značkové oblečení.

Staň se našim fanouškem na Facebooku - facebook.com/MilujemeModu