Plavky 2008 - Italská rafinovanost od Sìèlei (Sielei)

Plavky 2008 - Italská rafinovanost od Sìèlei (Sielei)

2. července 2008, Plavky 2008, Plavky, dámské plavky, Sìèlei, bikiny, plavky Sielei, plavky dámské

Sponzorované odkazy

Léto je v plném proudu, slunce neskutečně pálí, proto je třeba vyrazit k vodě. Ať už k českému rybníku či přehradě nebo na přímořskou riviéru vždy nejlépe v nových slušivých plavkách. Na našem webu jsme vás již seznámili s krásnými plavečkami značek Victoria's Secret nebo Obssessive a tentokrát se můžete nechat inspirovat italskou značkou Sìèlei.

Italská značka Sìèlei přináší radost zákaznicím po celém světě již několik desítek let, a to hlavně svými stálými i sezonními kolekcemi luxusního spodního prádla. V posledních letech se však také soustředí i na noční prádlo, domácí oblečení či právě plavky, které každoročně okouzlují dámy po celém světě svojí nápaditostí a svůdností a které jsou zároveň pohodlné a vyrobené z velmi kvalitních materiálů.

K oblíbenosti této značky také přispívá tvář a tělo slavné italské modelky Elisabetty Gregoraci, jež Sìèlei už léta propaguje. Elisabetta Gregoraci, bývalá Miss Calabria a finalistka Miss Italia, vešla do širšího povědomí hlavně díky svému vztahu s Flaviem Briatorem, generálním ředitelem teamu Formule 1 a Renault, který tento měsíc završili svatbou v Římě. Vzhledem k postavení obou snoubenců se dalo předpokládat, že to bude hodně velká společenská událost.

Plavky Sìèlei letos přinášejí rozmanité spektrum barev a vzorů. Co se týče střihu, Sìèlei sází na bikiny a zajímavě řešené jednodílné plavky. Italové samozřejmě neopomenuli ani nezbytné plážové oblečení, a tudíž nabízejí nepřeberné množství tunik a plážových sukýnek.

A nejlepší zpráva nakonec. Značka Sìèlei je v České republice dobře sehnatelná, a to jak v kamenných obchodech tak na internetu a ani ceny nejsou nijak závratné, ba naopak. Opravdu nádherné plavky Sìèlei pořídíte v ceně kolem 1000 Kč. Takže dámy, neváhejte a udělejte sobě i svému okolí radost. Italská rafinovanost bude jistě slušet každé z vás.

Plavky 2008 od Sìèlei

Zdroj: http://www.sielei.it/…llezione.php?…

Tip: Dámské plavky

Autorem článku je Tris. Článek najdete v kategorii plavky.

Staň se našim fanouškem na Facebooku - facebook.com/MilujemeModu