EXE jeans / Profil značky Exe jeans

EXE jeans / Profil značky Exe jeans

3. dubna 2009, exe jeans, exe, exe energy drink, džíny, kalhoty, rifle

Sponzorované odkazy

Exe jeans

Značka EXE je česká, dynamicky se rozvíjející firma. Zabývá se výrobou streetového a jeansového oblečení pod registrovanou ochrannou známkou EXE , která existuje od roku 1998. Přibližně 70% produkce se vyrábí v zahraničí, zbývající část v České republice. Styl, střih, barvu a úpravu jednotlivých modelů tvoří Exe návrhářský team.

Hlavní aktivitou firmy je provoz vlastní sítě maloobchodních prodejen Exe, která v současné době čítá 34 značkových prodejen, jež jsou umístěny převážně v nákupních centrech po celé ČR.

Exe nejen džíny

Značka Exe je také kvalitní móda především pro mladou generaci nebo zkrátka pro každého, kdo má rád módu, ale zároveň pohodlí. V obchodech Exe můžete koupit nejen báječně padnoucí džíny, ale také pohodlná trika, teplé mikiny, moderní bundy a košile. Také doplňky od značky Exe jakými jsou brýle, kšiltovky, klíčenky, batůžky patří mezi oblíbené produkty.

Sexy Exe

Exe nabízí široký výběr džínů, a to pánské i dámské, které vás okouzlí na první pohled. Můžete vybírat z mnoha moderních střihů i barevnosti a především z klasické i prodloužené délky, takže zde najdete džíny na každou postavu. A protože móda stále přispívá k popularitě riflí, které jsou nesmrtelným fenoménem, je dnes skoro povinností mít džíny ve skříni. Alespoň jedny skvěle padnoucí, které budou lichotit vaší postavě, a budete se v nich cítit sexy by měli být i ve vašem šatníku.

Exe pro každého

Ve výběru těch správných riflí se můžete vyřádit, protože současné trendy přejí snad všem střihům – úzké, roury, extra široké, bokovky i s vysokým pasem a mezi populární trendy patří jednobarevné džíny – i u nás už najdete džíny všech barev od sytě růžových po zelené či kanárkově žluté. Exe jeans jsou pohodlné, moderní a sexy džíny pro každou postavičku, a přesto za dostupnou cenu. Společnost EXE uvedla na trh také svůj vlastní energetický nápoj EXE Energy Drink, který je k dostání ve všech obchodech EXE Jeans.

Zdroj: http://www.exejeans.com/

Autorem článku je Lucie Z.. Článek najdete v kategorii značky a značkové oblečení.

Staň se našim fanouškem na Facebooku - facebook.com/MilujemeModu