Nová dámská kolekce bot Crocs je tu! / Crocs boty 2009

Nová dámská kolekce bot Crocs je tu! / Crocs boty 2009

26. března 2009, Crocs, Crocs boty, Crocsky, Crocs jaro/léto 2009

Sponzorované odkazy

Příznívci a milovníci bot Crocs teď jistě zajásají, protože tento článek jim představí novou jarní kolekci obuvi od této americké značky. Ti, kterým se doposud tyhle krokodýlí botky nelíbí, možná přehodnotí svůj názor, neboť jarní a letní kolekce firmy Crocs přichází s něčím zcela odlišným od klasických Crocs botek. Dámská jarní kolekce Crocs totiž spojila komfort a praktičnost, což jsou dvě vlastnosti tak typické pro Crocs boty, s něčím tak ženským, jako je podpatek. Výsledek stojí za to!

Popularita bot Crocs neustále roste, a proto se stejnomenná společnost snaží stále přinášet něco nového, aby oslovila stále víc lidí. Po zimních Crocs s kožíškem tu teď máme Crocsky z podpatkem a kdoví, co přijde příště. Od roku 2002, kdy se tyto boty začaly prodávat ve Spojených státech vzrostly zisky společnosti z jednoho milionu na 820 milionů dolarů. A z původně jachtařských bot, které si vymyslela trojice kamarádů z Colorada (Lyndon Hanson, Scott Seamans, George Boedecker), se stala masová záležitost.

Proč milovat Crocs?

Lidé milují Crocsky pro jejich pohodlnost a praktičnost. Crocsky jsou vyrobeny z materiálu, který je tvořen z uzavřených buněk vyplněných pryskyřicí, která se zahřívá teplem vašeho těla, tvaruje se a tím pádem se příspůsobí tvaru vašeho chodidla. Boty jsou navíc antibakteriální, takže zabraňují vzniku kožních onemocnění chodidel. Jak je známo, bakterie zároveň způsobují zápach, takže s Crocs je smradlavým botám konec! Tvůrcům bot se stal inspirací krokodýl, který je velice silným zvířetem obratným ve vodě i na suchu. Boty Crocs mají být přesně takové.

Dámská kolekce Crocs jaro/léto 2009

Model Cabana je právě tím modelem, který spojuje praktičnost a komfortnost Crocsek s elegantním a zcela ženským podpatkem. Výsledkem jsou neuvěřitelně pohodlné a měkkoučké boty, které však nepostrádají šmrnc a žena si je tak může vzít jak do města na nákupy či na procházku nebo klidně i na letní party a vždy bude vypadat nejen skvěle, ale hlavně žensky a sexy. Stejnými kvalitami oplývá i model Havana s velmi moderní a pohodlnou platformou a dále také model Patricie s pásky, které na noze opravdu netlačí, neškrtí ani nedřou. To vše v okouzlujících trendy barvách, jako je růžová, fialová, námořnická modř, černobílá a zlatá.

Nové modely Crocs budou k dostání od dubna v prodejnách Destroy: Cabana za 1350 Kč, Havana za 1490 Kč a Patricia za 1350 Kč.

Autorem článku je Beáta B.. Článek najdete v kategorii zimní boty.

Staň se našim fanouškem na Facebooku - facebook.com/MilujemeModu