Sport a móda, to je Rip Curl

Sport a móda, to je Rip Curl

9. dubna 2009, Rip Curl, Roxy, Quicksilver, oblečení na sport, oblečení na zimu, oblečení na léto, sportovní oblečení pro holky, bikiny, surf, snowboard

Sponzorované odkazy

Móda Rip Curl

Rip Curl je značka, pod kterou se skrývá kvalita, moderní design a pohodlí. Mezi výrobky Rip Curl patří sportovní potřeby a praktické oblečení. Díky modernímu vzhledu je značka oblíbená především u mladých lidí, Rip Curl nabízí báječné věci pro muže, ženy i jejich malé ratolesti.

Společnost Rip Curl

Divoké vlny, surfování nebo zimní radovánky na snowboardu – to všechno spojuje značka moderního sportovního oblečení Rip Curl. Tato značka je populární již mnoho let a její začátky sahají až do roku 1969, do doby, kdy v Austrálii začíná vznikat šílenství, které trvá dodnes – surfování. Firma, založena Dougem Warbrickem a Brianem Singerem, zpočátku vyráběla jen surfovací prkna a neoprenové oblečení, ale postupně vzrůstala její obliba a Rip Curl je dnes značka známá po celém světě a vyrábí oblečení a produkty nejen na letní sporty, ale i na ty zimní.

Rip Curl nabízí kvalitní oblečení, které v sobě kombinuje nové technologie a moderní design. Vybrat si v širokém sortimentu můžou muži i ženy, vše na zimu a na léto a ještě mnohem víc. Rip Curl nezapomíná ani na děti, takže si můžete vybrat i z dětských kolekcí pro malé slečny a malé pány. Báječné jsou i doplňky Rip Curl, třeba neodolatelné kabelky a cestovní tašky nebo stylové sluneční brýle.

Jestli sháníte nové kousky do vašich šatníků na léto, neváhejte se inspirovat firmou Rip Curl a jejími výrobky. Pro slečny Rip Curl nabízí skvěle padnoucí plavky, lehké a pohodlné botičky na pláž nebo stylové sluneční brýle. Samozřejmě i kolekce pro muže je pestrá od plavek kvalitní obuv až po moderní pánské hodinky. Rip Curl má řadu s názvem Rip Curl Planet, která je z více než 50% ekologicky šetrné tkaniny. A vybraná trička z této řady jsou dokonce 100% ekologická.

Mezi sportovní hvězdy, které Rip Curl podporují, patří za surfing Mick Fanning, Taylor Knox nebo za snowboarding Andy Finch a Per Loken.

Zdroj: http://www.ripcurl.eu/

Autorem článku je Lucie Z.. Článek najdete v kategorii značky a značkové oblečení.

Staň se našim fanouškem na Facebooku - facebook.com/MilujemeModu