Móda, zábava, styl, to je Terranova / Oblečení Terranova

Móda, zábava, styl, to je Terranova / Oblečení Terranova

30. března 2009, Terranova, Terranova Kids, móda, móda pro mladé, terranova-on-line

Sponzorované odkazy

Terranova

Móda pro mladé, móda pro zábavu, móda pro život – tak to je značka Terranova. Tato značka nabízí kolekce oblečení a doplňků, které úspěšně následují světové moderní trendy. Počátek značky Terranova je už v roce 1961, kdy Vittorio Tadei začíná v Itálii rozjíždět firmu s názvem Teddy. V roce 1988 společnost Teddy díky vlastnímu úspěchu zahajuje svou novou značku Terranova. Nová sít´prodejen je úspěšná po celém světě. V roce 2005 Teddy a Terranova otvírají další řetězec pod značkou Calliope s rafinovanou a elegantní módou.

Terranova má dnes sít´obchodů po celém světě a popularita značky stále roste. Terranova nám dává možnost zábavné módy za dostupnou cenu. Společnost má kolekce pro mladé dívky i muže, ale také i Terranova Kids – oblečení pro děti.

Terranova kolekce jaro/léto 2009

Terranova má v současné kolekci několik stylů, což zajišťuje, že si zde vybere opravdu každý zákazník nebo zákaznice. Kolekce mají své vlastní názvy, podle kterých už poznáte, o jaký styl jde: hip hop, neon, rock, sport, hippy, rockabilly a exotic beach, která nám do léta přinese vše, co potřebujeme ke stylovému prožití slunečních dní.

Představení kolekcí Terranova

Krátké charakteristiky těchto stylů, by vám mohli pomoci dotvořit váš vzhled k dokonalosti. Terranova hip hop je plný detailů, jako jsou geometrické symboly, potisky, kšiltovky a samozřejmě pohodlné tenisky.

Terranova neon hýří neonovými barvami, jako je žlutá, růžová, zelená nebo fialová. Terranova rock je inspirovaná stylem hudby – rock a punk, černou a bílou a červenou barvou. Terranova*** hippy* je nástup moderního hippie stylu se symboly lásky a míru, šátků a rozevlátých šatů a nesmí chybět ani džíny do zvonu. **Terranova rockabilly je plný sexy střihů, sukní se zvýšeným pasem a podpatků k tomu se nejlépe hodí líčení s pomocí tekutých linek na oči a výrazně vyčesaný účes.

Všechny kolekce Terranova mají i báječné doplňky, a to od kabelek, šátků, čepic až po sluneční brýle a klobouky.

Zdroj: http://www.terranova-on-line.com/, http://www.mapaobchodu.cz/

Autorem článku je Lucie Z.. Článek najdete v kategorii značky a značkové oblečení.

Staň se našim fanouškem na Facebooku - facebook.com/MilujemeModu