Ženich jako ze škatulky / Pánské svatební obleky 2009

Ženich jako ze škatulky / Pánské svatební obleky 2009

1. dubna 2009, svatební obleky, pánské obleky, ženich, pánské společenské obleky, fraky, tuxedo, svatební šaty, svatba, pánský oblek

Sponzorované odkazy

K perfektní svatbě patří perfektní ženich. V ideálním případě ženich dokonale sladěný s nevěstou. Docílit bezchybného výsledného efektu není vůbec snadné, ale nikoliv nemožné. Je potřeba zaměřit se na několik důležitých faktorů. První z nich spočívá v dodržení společného stylu – klasicky elegantního, sportovního, romantického, netradičního (v neoprenu pod vodou, v kovbojském stylu na koních apod.). Jednoduše pokud jeden z Vás touží být oddán v kožených kalhotech s ostnatým obojkem kolem krku, neměl by druhý partner tento styl narušit romantickým vzezřením. Druhým, neméně důležitým faktorem, je barevné sladění. Není zrovna nezbytné, abyste měli zcela stejnou barvu oblečení. Působí to poněkud fádně, neoriginálně a především splývavě. Zajisté nešlápnete vedle pokud se zaměříte na barevné sladění pomocí doplňků – např. stejná barva kravaty a kytice nevěsty nebo košile a svatebních šatů. Variant existuje opravdu velké množství, stačí si jen vybrat, která bude právě pro Vás tou nejlepší.

Vypůjčit nebo koupit?

Při výběru svatebního obleku byste měli zohlednit ještě jeden faktor, a to zda hledáte oblek, který využijete ještě při dalších společenských událostích. Vyvstává tedy otázka, jestli si svatební oblek koupit, anebo si jej pouze vypůjčit. V případě, že obleky nosíte minimálně, nepotřebujete je do práce, na plesy nechodíte a na nějakou eleganci si v celku taky nepotrpíte, bude výhodnější si oblek pouze vypůjčit. Svatební salony nabízejí pestrou škálů různých modelů a stylů. Zajisté najdete tu správnou barvu, střih, doplňky i boty.

Pokud jste se rozhodli svatební oblek koupit, předem si rozmyslete, jak velký finanční obnos jste schopni investovat. Nezapomeňte zohlednit fakt, jak často hodláte oblek nadále nosit. Chcete –li jej pouze na památku slavného dne, je zcela zbytečné vyčlenit na něj vysoké částky. Padá tím také podrobné zkoumání jeho kvality a materiálů.

Svatební oblek nejen na svatbu

Naopak tvoří-li oblek každodenní součást Vašeho života, vyplatí se investovat do střízlivého elegantního stylu, klasického střihu a velmi kvalitních materiálů. Neprohloupíte, ani když najdete dobrého krejčího a oblek si necháte ušít na míru.

V běžném životě využijete nejvíce oblek černé barvy, odvážnější z Vás zvolí barvu bílou a spíše společenského rázu jsou obleky barvy béžové, často se zlatým prošíváním. Pro dosažení maximální elegance a významnosti události svatebního obřadu si nezapomeňte vzít pod sako barevně sladěnou vestičku.

Zdroj: www.brides.com, www.fabiancouture.com

Autorem článku je Martina B.. Článek najdete v kategorii pánské oblečení.

Staň se našim fanouškem na Facebooku - facebook.com/MilujemeModu