Guess Jeans – džíny, které ti padnou! / Džíny Guess

Guess Jeans – džíny, které ti padnou! / Džíny Guess

8. dubna 2009, Guess, Guess by Marciano, Guess jeans, džíny Guess, oblečení Guess

Sponzorované odkazy

Americká značka Guess je velmi populární nejen ve světě, ale i u nás v České republice. Není se čemu divit. Guess nabízí sexy, moderní a exklusivní módu za přijatelné ceny. České ženy si pak zvláště zamilovaly Guess kabelky, ale hlavní (a také původní) specializací této firmy byly džíny. Pojďme se tedy společně podívat, jak vypadají džíny podle Guess pro tuto sezónu.

Historie Guess

Značka Guess byla založena v roce 1981 bratry Paulem a Mauricem Marcianovými, kteří pocházejí z Jižní Francie. A právě krása a styl francouzských žen jim byl inspirací při tvorbě prvních kolekcí. Marcianovi však chtěli přijít s něčím opravdu novým, a tak skombinovaly tento elegantní francouzský styl se stylem divokého západu. Na začátku 80. let, kdy byl denim trochu na ústupu, to pro ně znamenalo obrovskou příležitost, jak znovu dostat denim a do kurzu a navždy na něj změnit pohled. Vytvořili kolekci, jež byla smyslná, inovativní a nadčasová. Ze začátku byli malobchodníci skeptičtí a nakupující zdráhaví, ale potom co na naléhání bratrů Marcianových obchodní dům Bloomingdale's sou­hlasil s prodejem dvou tuctů Guess džínů, vše se změnilo. Slavné Marylin jeans se třemi zipy byly tak sexy, že během několika hodin byly vyprodány. A tak se zrodila značka Guess, značka, která je dnes jednou z vedoucích na trhu se 747 obchody po celém světě včetně České republiky. Prodejny Guess najdete například v Praze v Palladiu či v OC Nový Smíchov a v Brně v Olympii.

Guess jeans

Nová kolekce Guess jeans je opět velmi sexy, ale žádné extravagance tu nehledejte. Kolekce zahrnuje jak světlě, tak i tmavě modrý denim, který je ozdoben různými aplikacemi a výšivkami, a to jak na džínách, tak i na bundách, vestách, šatech či šortkách. Dámské džíny jsou převážně bokové, s mírně rozšířenými nohavicemi nebo i cigaretové. Pánské jsou pak klasického volného a pohodlného střihu.

Zdroje: www.guess.com

Autorem článku je Beáta B.. Článek najdete v kategorii značky a značkové oblečení.

Staň se našim fanouškem na Facebooku - facebook.com/MilujemeModu