Divoký kůň mezi riflemi / džíny Mustang

Divoký kůň mezi riflemi / džíny Mustang

13. dubna 2009, Mustang, denim brand, denim, rifle, džíny, džínový outfit, Stylfinder, Mustang džíny, Mustang oblečení

Sponzorované odkazy

Mezi další, velice významné denim brandy, které Vám tento měsíc chceme představit, patří společnost Mustang.
Společnost Mustang je první společností, která začala produkovat džíny mimo Spojené státy americké. Tehdy, roku 1932, začala rodina Hermann vyrábět rifle v německém městu Künzelsau, v malé oděvní továrně pojmenované po rodině, tedy v oděvní továrně Hermann.
Z jednoho malého obchodu, který tato rodina založila, se postupem času stala jedna z vedoucích denim brandů v Evropě a i dnes je stále jednou z nejvýznamnějších denim společností prodávající své zboží po celém světě.
Dnes je tato společnost zaměřena kromě výroby džínů a džínových outfitů, také na výrobu nedžínového oblečení určeného pro každodenní nošení a dále na produkci hodinek či koženého zboží, jako jsou pásky, kabelky nebo boty.

[* obrayek Mustang.jpg


Kolekce Mustang jaro/léto 2009

I kolekce společnosti Mustang jdou s dobou, a tak jak u dámských, tak u pánských modelů riflí pro nadcházející období najdeme hodně úzkých střihů. Společnost Mustang je celkem dost zaměřena na produkci sportovních střihů riflí, což je patrné i na dámské kolekci pro jaro a léto 2009, a tak pokud jste příznivcem těchto sportovnějších typů riflí, určitě u Vás rifle Mustang zabodují.


Na své si zde samozřejmě přijdou nejen dámy ale i pánové. I oni zde mají u riflí na výběr z několika modelů úzkých i klasických střihů, tmavších i světlejších barevných odstínů džín.
Opravdu záleží jen na Vás a Vašem výběru, a protože u značky Mustang máte vždy z čeho vybírat, nemusíte mít obavy, že z obchodu odejdete s prázdnou.


Jaký styl je Váš? Stylfinder Vám poradí

Pokud nevíte, jak jaký střih riflí vypadá či naopak přesně víte jaký typ a barva džín Vám sluší, ale nemůžete najít žádné podobné, kterými byste chtěli doplnit a rozšířit Vaši sbírku riflí, anebo jestli si chcete najít nový styl, který by Vám mohl sedět, ale vůbec nevite z čeho vybírat, pak právě pro Vás společnost Mustang připravila na svých webových stránkách: www.mustang.de odkaz na Stylfinder, kde si podle Vámi zadaných údajů najdete u společnosti Mustang přesně ty džíny, které hledáte a styl, který je Vám ušitý přímo jako na míru.
Společnost Mustang Vám tak díky Stylfinderu usnadní spoustu práce a ušetří čas, který tak můžete strávit jiným a příjemnějším způsobem, než je někdy až příliš zbytečné a zdlouhavé hledání a zkoušení těch, pro Vás, pravých riflí. Navštivte webové stránky: www.mustang.de a přesvědčte se sami, jak snadné je najít si rifle přímo pro Vás.


„Zdroj“: www.mustang.de

Autorem článku je Lenka K.. Článek najdete v kategorii značky a značkové oblečení.

Staň se našim fanouškem na Facebooku - facebook.com/MilujemeModu