Buďte elegantní a smyslná s Camáieu! / Oblečení Camáieu

Buďte elegantní a smyslná s Camáieu! / Oblečení Camáieu

2. dubna 2009, rancouzská módní společnost Camáieu, Camáieu, Jean-Pierre Torck, butiky Camáieu, Romantická 70. léta, Ethnic Safari, Allure 80. let

Sponzorované odkazy

Sítě butiku francouzské módní společnosti Camáieu se v České republice rozšiřují poměrně rychle, a proto jsme se rozhodli představit Vám tuto společnost trochu blíže a přiblížit Vám její představy a styly hlavně pro jaro 2009.

Camáieu

Módní značku Camáieu založil roku 1984 Jean-Pierre Torck. Během pár let zaznamenala tato společnost tak obrovský úspěch, že roku 1991, tedy o 7 let později, oslavila tato společnost ve Francii otevření stého butiku. Během dalších pár let bylo ve Francii více o dalších 200 butiků, a tak se vedení společnosti Camáieu pro tento velký úspěch rozhodlo expandovat se svými produkty za hranice Francie. Pobočky butiků Camáieu tak byly nejdříve otevřeny v Polsku a Španělsku a o něco později i v České republice a Itálii. Dnes vlastní společnost Camáieu více než 600 obchodů a i nadále dosahuje nemalých úspěchů.


Proč nakupovat u Camáieu?

Butiky Camáieu nabízí trendy a stylovou módu a módní doplňky pro každou ženu a mnoho příležitostí. Svými módními doplňky perfektně oživuje kolekce, které se tak hodí nejen do společnosti, ale i pro pracovní a jiné formální i neformální příležitosti.
Butiky Camáieu Vám také nabízí hned několik stylů, mezi kterými můžete vybírat i kombinovat, jak je Vám jen libo. U této módní společnosti ale zcela určitě oceníte nejen široký výběr, ale i velmi příznivé ceny za vysokou kvalitu, které ocení zajisté mnoho z Vás.

Kolekce jaro 2009

Módní kolekce značky Camáieu pro jaro roku 2009 se skládá ze třech hlavních částí, které jsou určeny pro ženy, jež chtějí vynikat v outfitech podle posledních trendů a stylových střihů, a tedy: Romantická 70. léta, Ethnic Safari a Allure 80. let.

Romantická 70. léta

Jak samotný název této kolekce značky Camáieu napovídá, styl je inspirován romantikou 70. let, které jsou opět tolik moderní. Oblečení kolekce Romantická 70. léta" využijete pro každodenní nošení, jelikož vybírat si zde můžete z několika variací tunik, košil, šatů či pohodlných svetýrků.


Ethnic Safari

Kolekce Ethnic Safari se nese ve stylu lehkých střihů většinou šedé, bílé a hnědé barvy, přesně tak jak si Ethnic Safari nejspíše představujete. Příjemné střihy šatů a sukní, rozevláté svršky a spoustu módních doplňků tohoto stylu budou toto jaro i léto rozhodně v módě vést, a tak pokud chcete být in, neváhejte si něco pořídit.


Allure 80. let

I kolekce Allure 80. let, tedy již podle názvu stylizující 80. léta, má své vedoucí barvy, kterými jsou například černá, bílá nebo šedá. Přitažlivá budete zajisté například v úzké sukni v kombinaci s bílým topem netradičním kostýmku skládající se z perfektně střižené vestičky a velice módních kalhot nebo různě střižených šatech, jež je v této kolekci do sytosti.

Neváhejte tedy a navštivte obchody módní společnosti Camáieu i u nás v České republice, a nechte se unášet vlnami vášní a touhy francouzské módy.
Pořiďte si pár neodolatelných modelů pro jedno z nejhezčích ročních obdobi, pro jaro 2009 a dál sledujte kolekce pro další období.
S kolkcemi módní značky Camáieu můžete být lehce, jako mávnutím proutku, smyslná po celý rok.

„Zdroj“: www.camaieu.fr

Autorem článku je Lenka K.. Článek najdete v kategorii značky a značkové oblečení.

Staň se našim fanouškem na Facebooku - facebook.com/MilujemeModu