C&A –  Móda pro mladé i starší / C&A oblečení

C&A – Móda pro mladé i starší / C&A oblečení

11. dubna 2009, C&A, C&A oblečení, móda, dopňky, Alena Šeredová, Anna Geislerová, Linda Rybová, Tereza Brodská, Clockhouse Girls, Clockhouse Boys,

Sponzorované odkazy

Móda C&A

Móda pro mladé i starší. Společnost C&A nabízí módu pro energické ženy, náročné dívky i pro muže, kteří mají rádi nedbalou eleganci nebo pro nezbedné děti. Móda, která má pro každou příležitost a pro každý typ právě to vhodné. Tím se C&A stará o příjemnější život milionů zákaznic a zákazníků. C&A nabízí svým zákazním v Evropě kvalitní oděvy za přístupné ceny již déle než 100 let.

Historie C&A

Společnost C&A byla založena v roce 1841, zakladateli byli bratři Clemens a August Brenninkmeyer, kteří založili svůj první sklad textilií v holandském Sneeku. Písmena v názvu C&A jsou iniciály bratrů. Dnes má společnost C&A pobočky po celé Evropě. Společnost C&A se také zabývá ekologickými problémy. Nyní si C&A klade za cíl i to, aby nabízela produkty z biologicky pestované bavlny.

C&A a celebrity

Společnost si pro své kampaně také vypůjčuje známé tváře. Tváří jarní a letní kolekce se stala Alena Šeredová. V minulých kolekcích zazářily herečky Anna Geislerová, Linda Rybová a Tereza Brodská a pak také topmodelka Petra Němcová. Firma C&A má několik podkategorií tak, aby vyhověla všem svým zákazníkům. Clockhouse Girls, Clockhouse Boys, značka Yessica pro sebevědomé, sexy ale i klasické ženy, Angelo Litrico pro muže a Kids pro děti. Dál si můžete u společnosti C&A zakoupit plavky a doplňky od kabelek po bižuterii a kvalitní spodní prádlo.

Firma C&A nabízí módu pro mladé i straší, pro ženy, muže, chlapce, dívky i děti. A stejně tak má i kolekci v nadměrných velikostech, pro ženy s oblými tvary, které se chtějí oblékat vkusně a stylově. Na českých stránkách společnosti C&A najdete seznam prodejen, přehled kolekcí, ale i přehled aktuálních trendů a také je zde jednoduchá C&A hra, u které se určitě pobavíte.

Zdroj: http://www.c-a-a.cz/

Autorem článku je Lucie Z.. Článek najdete v kategorii značky a značkové oblečení.

Staň se našim fanouškem na Facebooku - facebook.com/MilujemeModu