Jaro a léto v lodičkách / Lodičky 2009

Jaro a léto v lodičkách / Lodičky 2009

6. duben 2009, Lodičky, Baťa, Deichmann, Humanic, Leiser, lodičky jaro 2009, lakované lodičky, dámské boty

Sponzorované odkazy

Venku máme konečně jaro, a tak jsme zimní kozačky odložily do krabic a do těch nejvyšších poliček našich skříní, aby nám nepřipomínaly mrazivé dny zimy, která je už konečně za námi. A snad je tam pár měsíců kvůli vysokým venkovním teplotám necháme a vytáhneme je až za delší dobu.

Co si ale obout teď? V čem být elegantní do práce nebo do školy a v čem vyrazit na párty? Přece v lodičkách. Současný módní svět nám opravdu dopřává lázeň těch nejkrásnějších a zajímavých lodiček. Pojďme se podívat, kde si jaké lodičky koupíte v České republice. Spolu se vypravíme do obchodů Baťa, Deichman, Leiser a Humanic a podíváme se, jaké módní lodičky nám tyto obchody na letošní sezónu připravily.

Při koupi obuvi, a speciálně lodiček na podpatku, bychom neměly zapomínat na jejich kvalitu a pohodlnost. Boty by nás neměly nikde tlačit a měly bychom se v nich cítit co nejpříjemněji, abychom v nich vydržely chodit celý den bez újmy, nebo protancovaly celou noc, aniž bychom se ráno probudily s puchýřky na chodidlech. Proto vybírejte lodičky, které Vám opravdu sedí, nejsou malé ani velké, nebo se nezařezávají.

Jaro a léto v lodičkách / Lodičky 2009 (http://www.luxurymag.cz)

Baťa lodičky

Česká značka módní obuvi Baťa nám každoročně přináší ty nejúžasnější módní výstřelky i klasické modely a ani toto jaro a léto není výjimkou. Jedním z hitů letošního jara a léta jsou lakované boty.

Lodičky na středně vysokém podpatku z lakované usně na středně vysokém podpatku určitě využijete při mnoha příležitostech, protože se skvěle hodí jak k formálním, tak i neformálním outfitům.
lodičky hnědé barvy na vyšším podpatku a elegantní přezkou jsou díky své barvě a otevřené špičce vedoucím modelem teplých dnů.
Sportovně elegantní lodičky v zelenkavé barvě a tmavě růžovým lemováním a nápisem, otevřené pouze na jedné straně, budou skvělou kombinací k Vašim džínům. Nebojte se barev a vysokých podpatků a vyražte si na vysoké noze.
Milujete lodičky na vysokém podatku, ale opravdu si od nich potřebujete odpočinout? Mnoho z Vás pak určitě uvítá lodičky na menším, pohodlném podpatku černé barvy, které jsou na straně i špičce vkusně vyřezávané.

Jaro a léto v lodičkách / Lodičky 2009 (http://www.luxurymag.cz)

Deichmann lodičky

I německá společnost Deichmann Vám otevírá svou náruč s velkým výběrem lodiček od nízkých až po vysoké podpatky s otevřenou i zavřenou špičkou různých tvarů.
Inspirovat se můžete jednoduchými hnědými lodičkami na nízkém podpatku s nařasenou a otevřenou špičkou, které díky nevysokému podpatku využijete opravdu hodně.
Deichmann nezapomíná ani na příznivce špiček u lodiček, a tak si na své přijdete třeba u těchto černých s přezkami, které jsou i díky svému podpatku velice pohodlné.
Jednoduché, ale elegantní jsou i lodičky Deichmann přírodní béžové barvy, které pro svou nevýstřednost lehce zkombinujete s mnoha kousky oblečení z Vaší skříně.

Jaro a léto v lodičkách / Lodičky 2009 (http://www.luxurymag.cz)

Humanic lodičky

I společnost Humanic Vám letos přináší oceán lodiček, ve kterém se budete topit s radostí.
Hitem Vašeho botníku mohou být lodičky s otevřenými špičkami, které jsou letos opravdu velice in.
Vyzkoušejte tyto tmavě modré barvy z lakované kůže na krásném jehlovém podpatku, barevně vzorované lodičky na menším podpatku, které Vás celou dokážou rozzářit, kožené lodičky stříbrné barvy s dvěma menšími zlatými přezkami, které je možno sehnat i ve vícero barevných odstínů nebo elegantní lodičky pro více formální příležitosti v kombinaci hnědé a světle béžové barvě na nižším podpatku a zlatou přezkou na vrchu.

Jaro a léto v lodičkách / Lodičky 2009 (http://www.luxurymag.cz)

Leiser lodičky

Okouzlující budete v létě zajisté i v lodičkách od společnosti Leiser, například v těchto romantických fialkových, které jsou na stranách prostřihané v úzké proužky a vkusně ozdobené mašličkou.
Milovnice kulatých zavřených špiček a barevných lodiček potěší určitě tento žluto-hnědý model, elegantně prošitý a olemovaný na širším a menším podpatku nebo lodičky výstřednějšího tvaru se zešikmeným podpatkem v modré barvě se zavřenou módní kulatou špičkou.

Jaro a léto v lodičkách / Lodičky 2009 (http://www.luxurymag.cz)

„Zdroj“: www.bata.cz, www.deichmann.com, www.shoemanic.comwww.leiser.de

Autorem článku je Lenka K.. Článek najdete v kategorii kozačky.

Staň se našim fanouškem na Facebooku - facebook.com/MilujemeModu