Jaro a léto v lodičkách / Lodičky 2009

Jaro a léto v lodičkách / Lodičky 2009

6. dubna 2009, Lodičky, Baťa, Deichmann, Humanic, Leiser, lodičky jaro 2009, lakované lodičky, dámské boty

Sponzorované odkazy

Venku máme konečně jaro, a tak jsme zimní kozačky odložily do krabic a do těch nejvyšších poliček našich skříní, aby nám nepřipomínaly mrazivé dny zimy, která je už konečně za námi. A snad je tam pár měsíců kvůli vysokým venkovním teplotám necháme a vytáhneme je až za delší dobu.

Co si ale obout teď? V čem být elegantní do práce nebo do školy a v čem vyrazit na párty? Přece v lodičkách. Současný módní svět nám opravdu dopřává lázeň těch nejkrásnějších a zajímavých lodiček. Pojďme se podívat, kde si jaké lodičky koupíte v České republice. Spolu se vypravíme do obchodů Baťa, Deichman, Leiser a Humanic a podíváme se, jaké módní lodičky nám tyto obchody na letošní sezónu připravily.

Při koupi obuvi, a speciálně lodiček na podpatku, bychom neměly zapomínat na jejich kvalitu a pohodlnost. Boty by nás neměly nikde tlačit a měly bychom se v nich cítit co nejpříjemněji, abychom v nich vydržely chodit celý den bez újmy, nebo protancovaly celou noc, aniž bychom se ráno probudily s puchýřky na chodidlech. Proto vybírejte lodičky, které Vám opravdu sedí, nejsou malé ani velké, nebo se nezařezávají.


Baťa lodičky

Česká značka módní obuvi Baťa nám každoročně přináší ty nejúžasnější módní výstřelky i klasické modely a ani toto jaro a léto není výjimkou. Jedním z hitů letošního jara a léta jsou lakované boty.

Lodičky na středně vysokém podpatku z lakované usně na středně vysokém podpatku určitě využijete při mnoha příležitostech, protože se skvěle hodí jak k formálním, tak i neformálním outfitům.
lodičky hnědé barvy na vyšším podpatku a elegantní přezkou jsou díky své barvě a otevřené špičce vedoucím modelem teplých dnů.
Sportovně elegantní lodičky v zelenkavé barvě a tmavě růžovým lemováním a nápisem, otevřené pouze na jedné straně, budou skvělou kombinací k Vašim džínům. Nebojte se barev a vysokých podpatků a vyražte si na vysoké noze.
Milujete lodičky na vysokém podatku, ale opravdu si od nich potřebujete odpočinout? Mnoho z Vás pak určitě uvítá lodičky na menším, pohodlném podpatku černé barvy, které jsou na straně i špičce vkusně vyřezávané.


Deichmann lodičky

I německá společnost Deichmann Vám otevírá svou náruč s velkým výběrem lodiček od nízkých až po vysoké podpatky s otevřenou i zavřenou špičkou různých tvarů.
Inspirovat se můžete jednoduchými hnědými lodičkami na nízkém podpatku s nařasenou a otevřenou špičkou, které díky nevysokému podpatku využijete opravdu hodně.
Deichmann nezapomíná ani na příznivce špiček u lodiček, a tak si na své přijdete třeba u těchto černých s přezkami, které jsou i díky svému podpatku velice pohodlné.
Jednoduché, ale elegantní jsou i lodičky Deichmann přírodní béžové barvy, které pro svou nevýstřednost lehce zkombinujete s mnoha kousky oblečení z Vaší skříně.


Humanic lodičky

I společnost Humanic Vám letos přináší oceán lodiček, ve kterém se budete topit s radostí.
Hitem Vašeho botníku mohou být lodičky s otevřenými špičkami, které jsou letos opravdu velice in.
Vyzkoušejte tyto tmavě modré barvy z lakované kůže na krásném jehlovém podpatku, barevně vzorované lodičky na menším podpatku, které Vás celou dokážou rozzářit, kožené lodičky stříbrné barvy s dvěma menšími zlatými přezkami, které je možno sehnat i ve vícero barevných odstínů nebo elegantní lodičky pro více formální příležitosti v kombinaci hnědé a světle béžové barvě na nižším podpatku a zlatou přezkou na vrchu.


Leiser lodičky

Okouzlující budete v létě zajisté i v lodičkách od společnosti Leiser, například v těchto romantických fialkových, které jsou na stranách prostřihané v úzké proužky a vkusně ozdobené mašličkou.
Milovnice kulatých zavřených špiček a barevných lodiček potěší určitě tento žluto-hnědý model, elegantně prošitý a olemovaný na širším a menším podpatku nebo lodičky výstřednějšího tvaru se zešikmeným podpatkem v modré barvě se zavřenou módní kulatou špičkou.

„Zdroj“: www.bata.cz, www.deichmann.com, www.shoemanic.comwww.leiser.de

Autorem článku je Lenka K.. Článek najdete v kategorii kozačky.

Staň se našim fanouškem na Facebooku - facebook.com/MilujemeModu