Aspinal of London – půvab, šarm a elegance v dokonalém luxusu

Aspinal of London – půvab, šarm a elegance v dokonalém luxusu

22. května 2009, Aspinal of London, www.luxusni-kabelky.eu, kožené zboží, kabelky, luxusní kabelky, značkové kabelky, kvalitní kožené zboží, e-shop, peněženky

Sponzorované odkazy

Luxus, kvalita a elegance jsou charakteristickým znakem anglické značky Aspinal of London. Tým návrhářů z celého světa, nekompromisní kvalita a špičkové materiály vynesli Aspinal of London mezi uznávané světové značky. To hlavní, co však pro své zákazníky Aspinal of London znamená, je láska a radost z krásného, kvalitního a vybraného luxusního zboží. Z nádherných kolekcí Aspinal of London doslova číší půvab, šarm a charisma.

Není proto divu, že Aspinal of London je středem zájmu řady módních a lifestylových časopisů a jeho výrobky jsou doporučovány takovými časopisy jako je VOGUE, HARPER’S BAZAAR, WORLDWIDE GOLF, ELLE, COSMOPOLITAN či dokonce FINANCIAL TIMES.

Dokonalé sladění

Rozsáhlé kolekce čítající na 2000 výrobků zahrnují kompletní sortiment pro dámy a pány. Ať již jsou to kabelky, cestovní zavazadla, šátky, pásky, peněženky, klíčenky, diáře, portfolia, deníčky, fotoalba, či dokonce luxusní herní sety vše je dokonale sladěno. K vybranému modelu kabelky si můžete pořídit doplňky ve stejném druhu kůže a barvě.

Kde koupit výrobky Aspinal of London?

Velmi příjemnou zprávou pak je, že Aspinal of London možné zakoupit i v České republice a to prostřednictvím internetových stránek www.luxusni-kabelky.eu

Zdroj: www.luxusni-kabelky.eu

Autorem článku je . Článek najdete v kategorii kabelky.

Staň se našim fanouškem na Facebooku - facebook.com/MilujemeModu