Trendy móda na LuxuryMag.cz v březnu 2009

Trendy móda na LuxuryMag.cz v březnu 2009

15. dubna 2009, LuxuryMag, luxurymag.cz, móda, móda 2009, březen 2009, módní trendy

Sponzorované odkazy

Již rok Vám LuxuryMag.cz přináší ty nejzajímavější a nejaktuálnější informace ze světa módy, životního stylu a luxusní techniky a věří, že i v prvním jarním měsíci tohoto roku, jste si rádi přečetli naše články.

Jaro si sice dalo letos dost na čas, ale nakonec se umoudřilo a přišlo v plné kráse. S jarem a vyššími teplotami přichází i změna oblečení ve Vašem šatníku. Abyste věděla, co do něj popřípadě dokoupit, abyste byla co nejvíce in, připravili jsme pro Vás článek Trendy Jaro 2009. Také jsme Vám připomněli, že Retro styl je stále in a že v Krátkých šatech či Minisukni budete na jaře a v létě vypadat nesmírně sexy. Pokud však chcete či potřebujete být někdy i elegantní, určitě by ve Vašem šatníku neměl chybět krásný Elegantní kostýmek. Pro mladší genereraci jsme přiblížili aktuální kolekce a historii firem New Yorker, Roxy a Terranova. Nezapomněli jsme ani na boty. Spousta žen byla jistě okouzlena krásou Lodiček Mario Bologna a některé zas ocenili nápaditost a pohodlí bot Crocs.

Měsíc březen také přinesl další speciál LuxuryMagu, a to džinový. V tomto džínovém seriálu jsme Vám poodhalil historii riflí, přiblížili Trendy v džínové módě a ve zvláštním článku jsme se pak soustředili na Džíny dámské. V seriálu budeme i nadále pokračovat, a to náhlednutími do různých značek džínů. Prvními v řadě byly nezapomuntelné klasiky, Džíny Levis.

U pánů jsme se v březnu soustředili na jejich elegantní stránku a napsali článek o Oblecích a dalším Oblečení značky Armani. Připomněli jim, že manžetové knoflíky jsou dnes již nutností každého elegána a vrátili do hry stylové Klobouky.

Milovníci značkového luxusního oblečení jistě zaplesali nad články o značkách Miu Miu či Givenchy. Své rebelské já nám odhalili návrháři Vivienne Westwood a Jean Paul Gaultier.

Doufáme, že Vás ani březnová nabídka LuxuryMagu nezklamala a i nadále nám budete věnovat svou přízeň.

Autorem článku je Beáta B.. Článek najdete v kategorii ostatní.

Staň se našim fanouškem na Facebooku - facebook.com/MilujemeModu