Mango dámské letní šaty 2008 / Mango oblečení

Mango dámské letní šaty 2008 / Mango oblečení

4. července 2008, Mango, mango oblečení, mango.cz, mango.com, Penelope Cruz, letní šaty

Sponzorované odkazy

Kdo rád nosí letní šaty, ten si jistě letos příjde na své. Nosí se různé střihy i styly, ale určitě jste si všimli, že letošním velkým hitem v letní módě jsou maxi šaty a zaručenou stálici jsou i letní šaty krátké a mini. Užijete je jak na romantické večeři, na denní nošení, při nakupování i do práce. Úspěch vždy zaručen.

Dnes vám představíme letní šaty španělské oděvní firmy Mango, která na letošní léto připravila hned několik velmi zajímavých modelů, které určitě stojí za koupi.

Oděvní firma Mango je světově známým výrobcem a distributorem oblečení a doplňků pro ženy. Byla založena v Barceloně ve Španělsku a dnes má již 850 obchodů po celém světě v 81 zemích, a taktéž v České republice, a to hned na třech místech, v Praze, v Brně a v Ostravě. V Praze najdete Mango shop dvakrát, na Příkopech a v Metropoli Shopping Centru, v Brně na České a v Ostravě v Avion Shopping Parku. Jistě vám také neuteklo, že stálou tváří této španělské značky je herečka Penelope Cruz.

Jak už jsme uvedli v úvodu vekým hitem jsou letos maxi šaty a těch značka Mango nabízí hned několik nádherných modelů. Maxi šaty jsou znamením uvolněnosti a pohody, pohody z dob květinových dětí. Proto jsou letní maxi šaty Mango rozevláté, z lehkých, vzdušných a příjemných materiálů, jako jsou len, hedvábí a šifon. Co se týče potisků, Mango návrháři se nechali ovlivnit folklorními, krojovými a etnickými prvky a inspirovali se Jižní Amerikou a Orientem. Došlo zde k propojení exotických a etnických prvků. Proto na jejich letních maxi šatech můžeme vidět jak květinové vzory, tak ornamenty a různá jiná grafická vyjádření. K docílení správného efektu nezapomeňte maxi šaty doprovodit vhodnými a bervně sladěnými doplňky z přírodních materiálů jako jsou dřevěné korále a masivní náramky a také velké tašky z kvalitní kůže. Při volbě bot volte raději boty nízké například sandálky v kovových odstínech zdobené kameny a korálky, abyste podtrhli svěžest a lehkost tohoto trendu.

Dále Mango nabízí i krátké letní šaty, které jsou taktéž vyrobeny z těch nejvzdušnějších a velmi krásných materiálů, jako jsou hedvábí, len a satén. A i u krátkých letních šatů jsou použity různé ornamenty a vzory, které jsou podtrhnuty nápaditostí střihů.

fotky: www.mango.com, www.mapaobchodu.cz

Autorem článku je Tris. Článek najdete v kategorii značky a značkové oblečení.

Staň se našim fanouškem na Facebooku - facebook.com/MilujemeModu