Džíny pro volný čas - Džíny REPLAY

Džíny pro volný čas - Džíny REPLAY

25. dubna 2009, REPLAY, Claudio Buziol, Replay Blue jeans, Fashion Box group, Replay Collectors, džíny Replay, Replay jeans

Sponzorované odkazy

Další z džínových profilů bude o italské značce REPLAY. Tahle stálice je na světě již třicet let. Hlavním znakem a zároveň logem této značky je červené psací písmno „R“, které se vyskytuje na pravé zadní kapse.

Nahlédnutí do historie

Vrátmě se zpět. Kdo, kde a kdy vlastně založil značku REPLAY? Zodpovědným za uvedení na trh je Ital Claudio Buziol, který ji založil roku 1978 v italské oblasti Veneto. V 90. letech se REPLAY přidal pod křídla italské společnosti FASHION BOX GROUP a REPLAY začal mít milionové obraty v prodeji po celém světě.

K 25. výročí firmy REPLAY v roce 2006 byl spuštěn projekt REPLAY COLLECTORS . Záměrem této „podznačky“, projektu bylo umožněno pokračovat v tradici s omezenými vydáními. Prvním kusem do sbírky byly džíny s názvem REPLAY BLUE JEANS . Džíny byly vyrobeny z organické bavlny a dokonce vymáchané v nálevu květin a éterických olejů, které džínům měly dát obnošený vzhled . Tyhle džíny slavily velký úspěch, a proto se z něj stal dlouhodobější projekt. Džíny je možno koupit okolo 6000 kč.

Kdo by zatoužil po džínách Replay, ať už po modelu „slim fit“ nebo po tom volnějším ležérním, má v České republice velkou šanci. Replay totiž nabízí střídmé variace pro všechny věkové kategorie. Replay prostě drží trend džín pro volný čas. Jelikož je také jako Diesel z italské stáje, platí u něj stejné negativum, a to padělání. České e-shopy, které nabízí zboží nejasného původu, nejsou věrohodné. Proto, pro internetový nákup zvolte raději německé eshopy. A pro ty, kteří nejsou fandové nakupování z pohodlí domova máme útěchu – narozdíl od značky Diesel, v České republice kamenné obchody značky Replay jsou a v dohledné době se rušit nebudou.

Hlavní REPLAY store pro Českou republiku je v praze na Rytířské ulici. Manažerkou pro jednání s Italy je známá modelka Pavlína Hrbková . Proto se také minimálně jednou ročně stane to, že si za prodávací pult stoupnou české modelky např. Alena Šeredová . Výnos z prodeje téhle akce putuje na charitu.

Zdroje: www.replay.it

Autorem článku je Jana R.. Článek najdete v kategorii značky a značkové oblečení.

Staň se našim fanouškem na Facebooku - facebook.com/MilujemeModu