Úspěšná módní návrhřka Beata Rajská

Úspěšná módní návrhřka Beata Rajská

20. dubna 2009, módní návrhářka Beata Rajská, Česká republika, Beata Rajská – design s. r. o., módní designérka, dlouhé i krátké plesové šaty, Kolekce Touha, butik Beaty Rajské

Sponzorované odkazy

Pro tentokrát jsme si pro Vás připravili článek o módní návrhářce, která je špička ve svém oboru nejen u nás, ale i za našimi hranicemi. Ani my z České republiky totiž nemusíme sledovat módní styly ze zahraničí, nechat se inspirovat mezinárodními Fashion weeks a odkoukávat outfity modelů známých a světově proslulých zahraničních módních návrhářů.
Stačí se přeci porozhlédnout u nás v České republice, a zjistíme, kolik úžasných módních designérů zde žije.
Jednou z těchto populárních návrhářů je i známá módní návrhářka Beata Rajská.
Beata Rajská je jak jméno naší úspěšné módní návrhářky, tak i jméno módní značky, pod kterou Beata Rajská tvoří již od roku 1997. V roce 2001 pak Beata zakládá svou vlastní společnost s názvem Beata Rajská – design s. r. o.
Dříve než se ale k samotným modelům značky „Beata Rajská“ a jejím okouzlujícím kolekcím dostaneme, pojďme se podívat na životní dráhu této skvělé ženy.


Beata Rajská se narodila ještě v tehdejší Československé republice, ve slovenském městě Liptovský Mikuláš. Po absolvování Střední průmyslové školy oděvní v Trenčíně roku 1980 se Beata rozhodla vystudovat Filosofickou fakultu University Komenského v Bratislavě, kterou absolvovala roku 1986.
Módní branže není Beatě Rajské vděčná ale pouze za její obrovské přínosy jakožto módní návrhářky, ale i za vynikající roli pedagogožky na oděvní škole.


Ocenění a přínos Beaty Rajské

Jak a čím je naše módní návrhářka Beata Rajská úspěšná nejen u nás v České republice, ale i v mnoha městech a zemích celého světa si hned dokážeme a přesvědčíme.
Začněme například jejím velkým podílem po mnoho let při tvorbě rób pro Miss České Republiky. Pokračovat můžeme dále prestižními účastmi za hranicemi České republiky, a to například v Moskvě, St. Petersburgu, Varšavě, Berlíně, Londýně či Mexiko City. Modely značky Beata Rajská na sobě pyšně navlékly i reprezentantky České Republiky na Miss International v Tokiu, Miss Europe ve městě módy Paříži, na Miss World v Londyně či dokonce na Miss Universe v Kolumbii a v Peru. Z Miss World Tourism v Kolumbii si naše reprezentantka a s ní i módní návrhářka Beata Rajská dokonce přivezla ocenění za nekrásnější večerní šaty z dílny právě této úspěšné designérky.


Kolekce módní návrhářky Beaty Rajské

Jak i my sami můžeme vypozorovat z fotografií modelů této designérky, jsou módní kolekce návrhářky Beaty Rajské známe pro svou účelovost, jelikož se dají bez problémů nosit a nejsou jen extravagantním uměním, přičemž špetku extravagantnosti vůbec nepostrádají.
Kolekce jsou plné oblečení, které s potěšením využije každá žena.


Kolekce Touha pro rok 2009

Pro rok 2009 si Beata Rajská přichystala kolekci, která je vábivě pojmenovaná názvem „Touha“. Stejně jako vkusný je název této kolekce pro rok 2009, tak rovněž vkusné jsou i její modely a vybrané místo této módní přehlídky.
Kolekce Touha byla širší veřejnosti představena na schodech pokrytých luxusním červeným koberečkem v historické budově Národního muzea v Praze. Kolekce pro rok 2009 je odrazem elegantnosti, preciznosti a dokonale propracovaných střihů modelů jednoduchých barev i vzorovaných kousků. Kolekce vykazuje i praktičnost při denním nošení, jelikož jsou spojením takových kreací, které běžně využijeme a nemusíme přitom být žádné celebrity. Najdeme zde kabátky různých střihů i barev, svetříky, kalhoty, dlouhé i krátké plesové šaty, koktejlky, saka i kostýmky nebo třeba jezdecký styl oblečení. Vše je ladně doplněno o módní doplňky, z nichž některé se blyští na všechny strany.
Stejně tak jako se tato kolekce liší různým stylem oblečení, liší se i barvami. Často můžeme na modelech spatřit barvy přírodní jako khaki, béžovou, hnědou, nechybí ani oděvy různě barevné a lesklé nebo barva černá.
Modely jsou obecně určeny pro vyzrálé ženy, což ale vůbec neznamená, že se jimi nemohou inspirovat i ty mladší.
Kolekci Touha na schodech Národního muzea předvedly české modelky jako je Lucie Králová, Kateřina Smejkalová nebo Diana Kobzanová.


Butik Beaty Rajské

Pokud i Vy se, stejně jako spusta dalších žen, rozhodnete pořídit si něco od této špičkové módní návrhářky Beaty Rajské, prozradíme Vám, kde si snadno její nádherné modely můžete pořídit.
Butik Beaty Rajské se nachází v našem hlavním městě, na Praze 1, v ulici Ovocný trh č.11.

Butik Beaty Rajské na Vás zajisté dýchne atmosférou českého luxusu, neobyčejných kolekcí a milou pomocí asistentek.
A my Vám přejeme příjemné nákupy.

„Zdroj“: www.beatarajska.cz

Autorem článku je Lenka K.. Článek najdete v kategorii módní značky a návrháři.

Staň se našim fanouškem na Facebooku - facebook.com/MilujemeModu