„Wraglerky“ –  džíny, které se nosí samy / Wrangler jeans

„Wraglerky“ – džíny, které se nosí samy / Wrangler jeans

30. dubna 2009, Wrangler, Wrangler jeans, džíny, rifle,

Sponzorované odkazy

Něco málo z historie

Tehdy se psal rok 1897 a dvacetiletý mladík C.C. Hudson se rozhodl opustit rodné místečko Spring Hill farm ve Williamson country Tennessee a vydal se na cestu do Severní Karolíny, v srdci ušlechtilý cíl, objevit skytou rozmanitost a krásu textilního průmyslu. Po svém příchodu si našel práci v malé továrně na výrobu kombinéz, kde si tehdy přišíváním knoflíků vydělával na živobytí 25 centů za den.

Dnes je Wrangler jedna z nejznámějších džínových značek světa. Kalhoty vyráběné z pravé džínoviny, různých typů, střihů a odstínů, které stojí za to si pořídit.

Dámy, vyberte si prosím

Dámské kalhoty Wrangler jsou řareny podle jejich tvaru pod různé názvy. Tak například džíny Eve, jsou to kalhoty klasického střihu s nižším posedem, takzvané bokovky jak známe. Iris jsou zase se zvýšenou zadní částí sedu kalhot a rozšířenými nohavicemi do zvonu. A třeba název Lia značí nyní tolik oblíbené úzké slim nohavice jinak řečeno „roury“. Z vlastní zkušenosti vím, že jsou situace, kdy prostě ne a ne najít ty správně padnoucí džíny, ale nabídka této značky může vyhovět opravdu každým směrem.

Pánové, sluší vám to

Tak jako u dámských kalhot, platí stejné řazení i u pánských modelů. Pro příklad Dayton jsou kalhoty klasického bokového střihu, s nižší pozicí sedu, s regulérně zúženým střihem v oblasti stehen, Maxtor zase komfortní relax střih v sedu, s rovnou šířkou nohavice. Tak jako u dámských je z čeho vybírat. Jak u dámských, tak u pánských kalhot je možné opatřit si zapínání na zip, nebo na knoflíčky.

Cena za pořízení těchto úžasných kousků zaleží na každém modelu zvlášť, většinou se ovšem hranice pohybuje od 1500 do 4000 Kč. Wrangler je ovšem velmi uznávaná a kvalitní značka, proto padnou-li nějaké penízky na jejich pořízení, rozhodně nebudete litovat. Pohodlí, kvalita a perfektní vzhled jsou jasná věc a tak to má být.

Opatřit si je můžete v originál prodejnách, které se nacházejí po celé České republice, také na internetových stránkách www.wrangler.com a nebo jakékoliv jiné „spřátelené“ net prodejně, rozhodně je nepřehlédnete.

Zdroj: www.wrangler.com

Autorem článku je Lucie S.. Článek najdete v kategorii značky a značkové oblečení.

Staň se našim fanouškem na Facebooku - facebook.com/MilujemeModu