„Wraglerky“ –  džíny, které se nosí samy / Wrangler jeans

„Wraglerky“ – džíny, které se nosí samy / Wrangler jeans

30. duben 2009, Wrangler, Wrangler jeans, džíny, rifle,

Sponzorované odkazy

Něco málo z historie

Tehdy se psal rok 1897 a dvacetiletý mladík C.C. Hudson se rozhodl opustit rodné místečko Spring Hill farm ve Williamson country Tennessee a vydal se na cestu do Severní Karolíny, v srdci ušlechtilý cíl, objevit skytou rozmanitost a krásu textilního průmyslu. Po svém příchodu si našel práci v malé továrně na výrobu kombinéz, kde si tehdy přišíváním knoflíků vydělával na živobytí 25 centů za den.

Dnes je Wrangler jedna z nejznámějších džínových značek světa. Kalhoty vyráběné z pravé džínoviny, různých typů, střihů a odstínů, které stojí za to si pořídit.

„Wraglerky“ –  džíny, které se nosí samy / Wrangler jeans (http://www.luxurymag.cz)

Dámy, vyberte si prosím

Dámské kalhoty Wrangler jsou řareny podle jejich tvaru pod různé názvy. Tak například džíny Eve, jsou to kalhoty klasického střihu s nižším posedem, takzvané bokovky jak známe. Iris jsou zase se zvýšenou zadní částí sedu kalhot a rozšířenými nohavicemi do zvonu. A třeba název Lia značí nyní tolik oblíbené úzké slim nohavice jinak řečeno „roury“. Z vlastní zkušenosti vím, že jsou situace, kdy prostě ne a ne najít ty správně padnoucí džíny, ale nabídka této značky může vyhovět opravdu každým směrem.

„Wraglerky“ –  džíny, které se nosí samy / Wrangler jeans (http://www.luxurymag.cz)

Pánové, sluší vám to

Tak jako u dámských kalhot, platí stejné řazení i u pánských modelů. Pro příklad Dayton jsou kalhoty klasického bokového střihu, s nižší pozicí sedu, s regulérně zúženým střihem v oblasti stehen, Maxtor zase komfortní relax střih v sedu, s rovnou šířkou nohavice. Tak jako u dámských je z čeho vybírat. Jak u dámských, tak u pánských kalhot je možné opatřit si zapínání na zip, nebo na knoflíčky.

„Wraglerky“ –  džíny, které se nosí samy / Wrangler jeans (http://www.luxurymag.cz)

Cena za pořízení těchto úžasných kousků zaleží na každém modelu zvlášť, většinou se ovšem hranice pohybuje od 1500 do 4000 Kč. Wrangler je ovšem velmi uznávaná a kvalitní značka, proto padnou-li nějaké penízky na jejich pořízení, rozhodně nebudete litovat. Pohodlí, kvalita a perfektní vzhled jsou jasná věc a tak to má být.

Opatřit si je můžete v originál prodejnách, které se nacházejí po celé České republice, také na internetových stránkách www.wrangler.com a nebo jakékoliv jiné „spřátelené“ net prodejně, rozhodně je nepřehlédnete.

„Wraglerky“ –  džíny, které se nosí samy / Wrangler jeans (http://www.luxurymag.cz)

Zdroj: www.wrangler.com

Autorem článku je Lucie S.. Článek najdete v kategorii značky a značkové oblečení.

Staň se našim fanouškem na Facebooku - facebook.com/MilujemeModu