S větrem o závod / Oblečení Harley Davidson

S větrem o závod / Oblečení Harley Davidson

23. dubna 2009, Harley Davidson, oblečení Harley Davidson, motorky Harley Davidson, kožené oblečení, motorkářské oblečení

Sponzorované odkazy

Harley-Davidson – vznik jedné legendy

I když je firma Harley-Davidson stále rodinným podnikem, stala se mezinárodní společností, jejíž hlas pronikl do všech koutů světa. Je také nejstarší značkou motocyklů na světě a to už chce dámy a pánové klobouk dolů. Nesmíme také opomenout zakladatele této značky, kterými nejsou nikdo jiný než William Halley a Arthur Davidson, z čehož jistě pochopíme i název značky.

Pokud čekáte, že vám dnes představím některé z řad proslulých motocyklů, musím vás zklamat. Ale příznivce aspoň trochu potěší, že vám malinko poradím, co všechno šikovného se dá pod touto značkou sehnat za oblečení, aby nám to jak se patří seklo.

Oblečení Harley Davidson

Oblečení Harley-Davidson nemusí být nutně móda jen pro ty, kteří vlastní pořádnou motorku, nebo na nich jezdí. Nosit jej může každý, kdo se na to cítí. Možná by jste se divili, ale mezi oblečením této značky najdeme i kousky, které byste jistě pod jméno Harley-Davidson nejspíše ani nezařadili. Pořídit se dá úplně cokoliv jako u klasických módních značek, například trička, tílka, košile, kalhoty, džíny, mikiny, bundy, čepice, šály, kšiltovky, kabelky a batohy, spodní prádlo, tepláky a spoustu dalších, v různých velikostech, pro dámy i pány. Pokud byste ale zatoužili třeba i svého potomka vymódit pod tímto jménem, rozhodně to není žádný problém. Pro holčičky i chlapečky objevíte barevná trička a mikiny, kalhoty a dokonce i dětské soupravičky a dupačky pro naše nejmenší.

Jednou z řady značky Harley-Davidson je i kolekce zvaná indian Lary, pojmenovaná po právě po jejím jmenovci.

A teď něco pro majtele silných strojů

A abychom ty pravé motorkáře přece jenom úplně neopomněli, ukážeme si také pár kousků, ve kterých byste ale bez motorky nevypadali tak dobře, možná i naopak. Protože firma Harley-Davidson vyrábí především motocykly, nezapomíná ani na doplňky, které k rychlé jízdě patří. Kvalitní polyester-nylonové bundy odolné proti větru i dešti, kalhoty, ledvinové pásy, rukavice, nákrčníky, kukly. To vše v různých provedeních a barvách.

Zdroj: www.wildstyle.cz, www.harleydavidson.com

Autorem článku je Lucie.S.. Článek najdete v kategorii značky a značkové oblečení.

Staň se našim fanouškem na Facebooku - facebook.com/MilujemeModu