Nezbytný doplňek nejen na léto / Dámské sluneční brýle 2009

Nezbytný doplňek nejen na léto / Dámské sluneční brýle 2009

22. dubna 2009, sluneční brýle, brýle, dámské sluneční brýle, sluneční brýle 2009, Mango, Oakley, Prada, Louis Vuitton, značkové sluneční brýle, luxusní sluneční brýle

Sponzorované odkazy

Jelikož nám teď sluníčko svítí každý den víc a víc, je tento článek věnovaný slunečním brýlím, které zajisté oceníte nejen v těchto teplých a sluncem prozářených dnech, ale protože slunce může svítit intenzivně i na podzim či v zimě, neměli bychom při výběru slunečních brýlí zas až tak moc šetřit.

Bylo by dobré, kdybyste měli aspoň jedny kvalitní sluneční brýle, které jsou nejen trendy a módní a perfektně Vám padnou, ale také jsou kvalitní a Vaše oči chrání proti ostrému slunci po celou dobu. A protože má každý z nás jiný tvar obličeje, určitě bychom si měli vybírat brýle, u kterých jsme si na stoprocent jisti, že nám sluší.
Naštěstí je dnes plno stylů a trendů různých módních doplňků, mezi které řadíme i brýle, a tak si i my můžeme vybírat z různých typů slunečních brýlí.

Sluneční brýle by pro nás měly být nejen módním, trendy, doplňkem, ale i kvalitní ochranou našich očí.

Dnes, jak jsem již zmínila, existuje plno módních, trendy a kvalitních slunečních brýlí, a tak se pojďme podívat, ze kterých typů a jakých značek, je můžeme vybírat.


Sluneční brýle Mango

Módní a cenově dostupné sluneční brýle můžete vybírat například v online obchodě značkové společnosti Mango. Pořídit si tak zde můžete brýle různých tvarů, obrouček i barev.
Jestliže máty rády sluneční brýle, které mají okrouhlý a větší tvar sklíček, můžete se tak nechat inspirovat slunečními brýlemi Mango se sklíčky i nožičkami zbarvenými do hněda a jemnými metalickými obroučkami.
Pokud milujete barvy, nebojte se Vaše oblečení zkombinovat i s barvou Vašich slunečních brýlí. Třeba právě Vás zaujmou sluneční brýle tohoto, dnes velice moderního, tvaru s obroučkami a nožičkami v typické letní, tyrkysové, barvě nebo brýle se většími sklíčky v růžovo-fialkového odstínu a výraznými obroučkami i nožičkami.
Velice elegantně budete vypadat ve stylových brýlích kulatého tvaru v černé barvě a černými obroučkami posypané malými barevnými kamínky.
Módní společnost Mango, jak sami vidíte, Vám nabízí sluneční brýle různých typů, a díky široké nabídce si zajisté budete mít z čeho vybírat.


Sluneční brýle Oakley

Pokud chcete vlastnit opravdu kvalitní sluneční brýle, neváhejte se podívat na výběr značky Oakley, které budou perfektně chránit Váš zrak nejen v létě, ale i po celý rok.
Zajímavým modelem této značky jsou sluneční brýle žlutohnědé barvy s žíhanými obroučkami i nožičkami.
Příznivcům sportovnějších typů by se mohly líbit chromované sluneční brýle v šedé barvě či další brýle ve vínové barvě a vzorovanými nožičkami.
I když se tyto sluneční brýle pohybují ve vyšší cenové kategorii, neměli byste váhat a jedny kvalitní brýle si opravdu pořídit. Brýle Oakley jsou totiž velmi odolné a díky pružnému a dobrému materiálu vydrží i nějaký ten pád.
Vždy si ještě přece i těmto dražším modelům můžete pořídit i módní sluneční brýle, které využijete při běžných příležitostech.


Sluneční brýle Prada

Módní a luxusní kolekci slunečních brýlí Vám přináší i módní italská společnost Prada. I ta Vám přináší všelijaké modely slunečních brýlí, mezi něž patří například dnes tolik moderní tzv. „Topgunky“. A tak déle nenechávejte viset ve skříni vaše sportovní sako, na nos nasaďte Vaše nové Topgunky a smělě můžete vyrazit. Společnost Prada Vám je nabízí jak v šedo-černé, tak i hnědé barvě.
Vybraně budete působit v Prada přepychových brýlích s většími skly, která jsou postranně maličko, ale elegantně zúžené. I tento model si můžete vybrat ve vícero barvách. Od bíle, přes růžovou až po tmavě černé.


Sluneční brýle Louis Vuitton

Široký výběr luxusních slunečních brýlí Vám nabídne i francouzská módní společnost Louis Vuitton. Sami se můžete přesvědčit, že nevyrábí pouze nádherné kabelky, ale i stylové sluneční brýle.
Zlákat se tak můžete nechat slunečními brýlemi hranatého tvaru s nožičkami v tygřím motivu, ve kterých budete působit naprosto elegantně, dále černo-hnědým modelem brýlí, na jejichž nožičkách a obroučkách se nachází znaky typické pro Louis Vuitton, či většími slunečními brýlemi ve zlatavé barvě.
Mezi kolekcemi Louis Vuitton si ale mohou bez problémů vybrat sluneční brýlesportovkyně, a to například tyto v kombinaci černé barvy a neonově zelených částí a nápisu po straně.

„Zdroj“: www.mangoshop.com, www.prada.com, www.louisvuitton.com, www.oakley.comwww.gucci.com

Autorem článku je Lenka, K.. Článek najdete v kategorii sluneční brýle.

Staň se našim fanouškem na Facebooku - facebook.com/MilujemeModu