Nekonveční styl pro ženy –  móda Only

Nekonveční styl pro ženy – móda Only

5. května 2009, ONLY, butiky ONLY, módní doplňky, džíny, kalhoty, košile, topy, svetříky, sukně, šaty, plavky, internetový obchod, e-shop

Sponzorované odkazy

Dnes bychom Vám chtěli představit známou a velice oblíbenou značku ONLY.
Krátce se dostaneme k samotné značce ONLY a jejímu vývoji, řekneme si, co všechno si v buticích ONLY můžeme pořídit a jaké novinky z kolekce 2009 si tato značka pro letošní rok připravila.

Společnost ONLY byla založena roku 1995 jako dámský džínový brand v Dánsku a svůj první butik otevřela o dva roky později, v roce 1997. I přes její poměrně krátkou dobu existence na trhu, se značka ONLY brzy prosadila a po světě si udělala lepší než jen dobré jméno.
V současné době vlastní ONLY více než 900 butiků, a to nejen v Evropě, ale i v Číně nebo ve Středním východu.


Oblečena v ONLY

Módní značka ONLY vytváří oblečení pro mladé, sebevědomé ženy a pro módní rivalky, které mají svůj styl. V kolekcích značky ONLY najdeme téměř všechno. Jak kvalitní módní doplňky, tak krátké i dlouhé džíny, kalhoty, košile, topy, svetříky, sukně, šatyplavky.
Taktéž není problém si zde pořídit něco elegantního nebo sportovního, protože společnost ONLY jde ve svých trendech nejen s dobou, ale snaží se ženě nabídnout přesně to, co potřebuje. Propracovanost, důmyslnost i rafinovanost v každém jejich kousku oblečení.


ONLY e-shop

Oblečení značky ONLY je vyráběno kvalitně, tak aby s ním byla spokojena každá zákaznice, která u této značky nakupuje.
V kolekcích ONLY najdeme jak věci, které jsou in právě teď, ale i věci, které běžně potřebujeme nezávisle na trendovosti, jako jsou například bílé košile, jednoduchá tílka, nebo černé kalhoty.
O smyslnosti kolekcí ONLY a jejich produktů, které nabízí se, se sami můžete přesvědčit jednak samozřejmě v buticích, ale i v jejich internetovém obchod. Odkaz na internetový obchod této módní společnosti naleznete na jejich webových „oficiálních stránkách“ www.only.com , kde snadno díky přehlednosti naleznete vše, co hledáte. Odkazy na jednotlivé produkty jsou totiž rozděleny do jednotlivých skupin, jako džíny, kalhoty, úplety, oblečení na ven & bundy, módní doplňky a dokonce tu najdete i odkaz na tzv. „great deals“, aneb zlevněné produkty, velice výhodné ke koupi.


Kolekce ONLY pro rok 2009

Kolekce ONLY pro jaro a léto 2009 odráží prudkost a drzost s jakou se žena může nosit. Převažuje v ní hlavně použití džínového materiálu, ale najdeme zde samozřejmě i materiály jiné. V kolekci objevíme spojení živelnosti a romantiky, elegance a ženské dravosti.
Nespoutanost modelů ONLY, s čímž je kolekce pro 2009 představena, lze nalézt v krátkých džínových kraťáscích, volných tričkách s padajícími z rameny, využití stylu pánských kostičkovaných i jednobarevných košil, krátkých džinových bundičkách či sexy prošitých úzkých džínách. Nechybí zde ale ani romantické bílé šaty nebo něžný top.
Ani letošní kolekce ONLY není ochuzena o množství módních doplňků, jimiž jsou třeba sluneční brýle v „Topgun stylu“, které jsou opět hitem, korálky na ruku i krk, kožené pásky, náramky i různé přívěsky.
Zkrátka si zde vybere každá žena, která se nebojí nekonvenčnosti.


I tato módní společnost má pro během celého roku připravené různé cenové akce a slevy, a tak by bylo dobré to rozhodně využít a nenechat si je ujít.
Zavítejte do butiků ONLY i Vy a využijte tak báječné možnosti obléknout se do cenově dostupnějších, přesto opravdu kvalitních modelů této značky.
Sami uvidíte, že z jejich výběru budete nadšeni, a pokaždé se právě sem budete rádi vracet pro další nové módní úlovky.


„Zdroj“: www.only.com

Autorem článku je Lenka K.. Článek najdete v kategorii značky a značkové oblečení.

Staň se našim fanouškem na Facebooku - facebook.com/MilujemeModu