Báječný svět shopaholiků / Confessions of a Shopaholic

Báječný svět shopaholiků / Confessions of a Shopaholic

28. dubna 2009, Sophie Kinsella, Báječný svět shopaholiků, Shopaholik za hranicemi, Báječné nakupování před svatbou, Báječné nakupování se sestrou, Patricie Field, Sex ve městě, Ďábel nosí Pradu, komedie, film pro ženy

Sponzorované odkazy

Nový film Báječný svět shopaholiků

Do kin právě přišla nová komedie, která je doslova nacpaná luxusním oblečením, krásnými doplňky, newyorskými butiky a kreditními kartami. Hlavní postavou je Rebecca Bloomwoodová, která touží být redaktorkou v módním časopise a má ráda hezké věci světových značek. Tahle její láska ovšem přerůstá v posedlé nakupování a vyprazdňování všech jejích kreditních karet. V tomto krachu jí nepomáhá ani fakt, že má nejlepší přehled o slevách luxusního zboží v celém New Yorku. A tak se musí hrdinka vyrovnat se svou vášní i se svými narůstajícími dluhy a konečně si začít plnit sny. Samozřejmě v tomto americkém snímku nechybí láska ani romantika, ani nový milenec.

Předlohou pro tento film se stala kniha se stejným názvem od Sophie Kinselly. Její kniha se stala světovým fenoménem a dnes má Báječný svět shopaholiků celkem čtyřdílné pokračování: Báječný svět shopaholiků, Shopaholik za hranicemi, Báječné nakupování před svatbou, Báječné nakupování se sestrou. Sophie Kinsella také spolupracovala na natáčení filmu a postarala se o to, aby přenesení hlavní hrdinky Rebeccy Bloomwoodové z knihy na plátno bylo co nejvěrohodnější.

Film vás potěší přehlídkou báječných modelů a kostýmů, o které se postarala stylistky a módní návrhářky Patricie Field. Patricie Field je autorkou báječných modelů ze seriálu i filmu Sex ve městě a také se proslavila svou prací na filmu Ďábel nosí Pradu, kde se její modely na Meryl Streep nebo Anne Hathaway staly legendárními.

Herci v Báječném světě shopaholiků

Hlavní postavu si zahrála Isla Fisher, kterou si můžete pamatovat z filmů Nesvatbovi, Lookout nebo Určitě, možná. Můžete se těšit i na další: Krysten Ritter, která si nedávno zahrála ve filmu 27šatů nebo uvidíte i známá jména jako Joan Cusack (Život s Helenou, Nevěsta na útěku) a John Goodman (Božský Evan, Rváči, Pidilidi).

Komedie / Romantický / Rodinný USA, 2009, 104 min Režie: P.J. Hogan Hrají: Isla Fisher, Hugh Dancy, Krysten Ritter, Joan Cusack, John Goodman, Kristin Scott Thomas, Leslie Bibb, Stephanie March, John Lithgow a další.

Autorem článku je Lucie Z.. Článek najdete v kategorii ostatní.

Staň se našim fanouškem na Facebooku - facebook.com/MilujemeModu