Poznejte léto podle značky Mango! / Mango kolekce jaro/léto 2009

Poznejte léto podle značky Mango! / Mango kolekce jaro/léto 2009

1. květen 2009, Mango, Mango oblečení, letní šaty, krátké šaty, maxi šaty, Mango letní šaty, šaty léto 2009

Sponzorované odkazy

Jaro je již v plném proudu a do léta zbývá už jen málo. Pokud chcete být i v teplých jarních a letních dnech trendy, můžete si jistojistě vsadit na španělskou oděvní značku Mango, na jejíž aktuální kolekci se v tomto článku zaměříme.

Mango

Značka Mango je světově známým výrobcem a distributorem oblečení a doplňků pro ženy, která se těší velké oblibě i v České republice. Byla založena v Barceloně ve Španělsku a dnes má již 850 obchodů po celém světě v 81 zemích, a taktéž v České republice, a to hned na třech místech, v Praze, v Brně a v Ostravě. V Praze najdete Mango shop dvakrát, na Příkopech a v Metropoli Shopping Centru, v Brně na České a v Ostravě v Avion Shopping Parku.

Mango spolupracuje s mnoha známými návrháři a osobnostmi. Posledními návrháři, kteří obohatili Mango o svoje nádherné modely, jsou Zuhair Murad nebo Sandrina Fasoli. Jistě jste si také všimili, že stálou tváři značky Mango je oskarová herečka Penélope Cruz a její sestra Mónica, které se navíc zapojují i do tvorby modelů a pravidelně tak vzniká speciální kolekce limitovaná kolekce.

Poznejte léto podle značky Mango! / Mango kolekce jaro/léto 2009 (http://www.luxurymag.cz)

Mango jaro/léto 2009

Pro letošní jaro a léto Mango představuje módu plnou těch nejaktuálnějších trendů. Přirozeně nemohla opomenout viditelný vliv módy 80. let, a tudíž v kolekcích najdete světlé, seprané a úzké džíny, trička a topy ve vintage looku s různými vtipnými potisky a vypasovaná saka a volné široké kalhoty. Nezapomíná ani na sexy topy a sukně nebo bolerka. Vše v krásných živých barvách, které vám dodají tu správnou energii do letních dní.

Poznejte léto podle značky Mango! / Mango kolekce jaro/léto 2009 (http://www.luxurymag.cz)Poznejte léto podle značky Mango! / Mango kolekce jaro/léto 2009 (http://www.luxurymag.cz)

Mango letní šaty 2009

Šaty Mango pro léto 2009 jsou opravdu skvostné. Navazují na minulou letní sezónu, které dominovaly maxi šaty, které tentokrát přináši v trochu více noblesnějším a elegantnějším duchu. Některé na vás dýchnou orientem. Také milovnice romantického looku si přijdou na své, šaty s květinovým vzorem a volánky tvoří nemalou část kolekce. Opravdu nádherné a sexy jsou krátké šaty Mango v různých stylech a různých veselých barvách, jako je žlutá, růžová nebo zelená. Mezi látkami vévodí satén, hedvábí a šifón.

Poznejte léto podle značky Mango! / Mango kolekce jaro/léto 2009 (http://www.luxurymag.cz)Poznejte léto podle značky Mango! / Mango kolekce jaro/léto 2009 (http://www.luxurymag.cz)
Autorem článku je Beáta B.. Článek najdete v kategorii dámské oblečení.

Staň se našim fanouškem na Facebooku - facebook.com/MilujemeModu