Poznejte léto podle značky Mango! / Mango kolekce jaro/léto 2009

Poznejte léto podle značky Mango! / Mango kolekce jaro/léto 2009

1. května 2009, Mango, Mango oblečení, letní šaty, krátké šaty, maxi šaty, Mango letní šaty, šaty léto 2009

Sponzorované odkazy

Jaro je již v plném proudu a do léta zbývá už jen málo. Pokud chcete být i v teplých jarních a letních dnech trendy, můžete si jistojistě vsadit na španělskou oděvní značku Mango, na jejíž aktuální kolekci se v tomto článku zaměříme.

Mango

Značka Mango je světově známým výrobcem a distributorem oblečení a doplňků pro ženy, která se těší velké oblibě i v České republice. Byla založena v Barceloně ve Španělsku a dnes má již 850 obchodů po celém světě v 81 zemích, a taktéž v České republice, a to hned na třech místech, v Praze, v Brně a v Ostravě. V Praze najdete Mango shop dvakrát, na Příkopech a v Metropoli Shopping Centru, v Brně na České a v Ostravě v Avion Shopping Parku.

Mango spolupracuje s mnoha známými návrháři a osobnostmi. Posledními návrháři, kteří obohatili Mango o svoje nádherné modely, jsou Zuhair Murad nebo Sandrina Fasoli. Jistě jste si také všimili, že stálou tváři značky Mango je oskarová herečka Penélope Cruz a její sestra Mónica, které se navíc zapojují i do tvorby modelů a pravidelně tak vzniká speciální kolekce limitovaná kolekce.

Mango jaro/léto 2009

Pro letošní jaro a léto Mango představuje módu plnou těch nejaktuálnějších trendů. Přirozeně nemohla opomenout viditelný vliv módy 80. let, a tudíž v kolekcích najdete světlé, seprané a úzké džíny, trička a topy ve vintage looku s různými vtipnými potisky a vypasovaná saka a volné široké kalhoty. Nezapomíná ani na sexy topy a sukně nebo bolerka. Vše v krásných živých barvách, které vám dodají tu správnou energii do letních dní.

Mango letní šaty 2009

Šaty Mango pro léto 2009 jsou opravdu skvostné. Navazují na minulou letní sezónu, které dominovaly maxi šaty, které tentokrát přináši v trochu více noblesnějším a elegantnějším duchu. Některé na vás dýchnou orientem. Také milovnice romantického looku si přijdou na své, šaty s květinovým vzorem a volánky tvoří nemalou část kolekce. Opravdu nádherné a sexy jsou krátké šaty Mango v různých stylech a různých veselých barvách, jako je žlutá, růžová nebo zelená. Mezi látkami vévodí satén, hedvábí a šifón.

Autorem článku je Beáta B.. Článek najdete v kategorii dámské oblečení.

Staň se našim fanouškem na Facebooku - facebook.com/MilujemeModu