Dámské letní parfémy 2009 / Bvlgari, Calvin Klein a Salvatore Ferragamo

Dámské letní parfémy 2009 / Bvlgari, Calvin Klein a Salvatore Ferragamo

4. května 2009, parfémy, parfém, Calvin Klein CK In2U Heat Woman, Ungaro Party, Salvatore Ferragamo Incanto Bliss, letní parfémy, parfémy léto 2009

Sponzorované odkazy

Podle teplot, které se v posledních dnech šplhají dosti nahoru, se dá říci, že už vládne skoro letní počasí a nebýt občas toho studeného větru, nic by tento dojem nenarušovalo. S teplejším počasím přichází na řadu také změna oblečení, místo svetrů a bund teď můžeme oblékat šaty, topy a sukně. Neměli bychom však zapomenout ani na výměnu svého parfému, neboť ten by měl být v létě jemnější a svěžejší než ten zimní.

Přirozeně se můžete držet svého vkusu nebo osvědčených typů vůni, na jaře a v létě byste však něměla používat těžké, orientální a balzamické vůně. Pro teplé letní dny jsou jako stvořené svěží květinové, případně citrusové vůně a jejich četné modifikace. Pro vaši inspiraci vám dnes představíme tři opravdu krásné dámské parfémy, které jsou lehké a skvěle doplní třeba vaše letní šaty.

Bvlgari – Omnia Green

Vůni Omnia Green Jade, jež je třetí odnoží klasické vůně Omnia od Bvlgari, se výborně hodí jak pro léto, tak hlavně ještě pro právě probíhající jaro, je totiž inspirovaná ideou časného jarního rána. Je lehčí a svěžejší než její dvě předchůdkyně Omnia Amethyste a Omnia Crystalline, ideální pro denní nošení i do kanceláře.Jednoduše ji lze popsat jako svěží, čistou zelenou vůni, která se otevírá ostřejší citrusovou vůní, ale rychle přechází do měkčích tónů. Je ideální pro ženu, která má ráda nevtíravou eleganci a svěží pocit.

Calvin Klein – CK In2U Heat Woman

Calvin Klein vytvořil nový parfém CK In2U Heat Woman, který je jako stvořený pro žhavé letní noci. Vůně vzrušuje a vzbuzuje erotické představy. Hlava parfému obsahuje koktejl z červeného pomeranče, jablka a martini. Srdce zahrnuje orchidej z Karibiku a zázvor, zatímco základ tvoří cedr, santalové dřevo a krémové pižmo.

Salvatore Ferragamo – Incanto Bliss

S novinkou z rodiny vůni Incanto se ponoříte do okouzlující podmořské dimenze, vydáte se tam, kde se budete cítit svobodná a šťastná. Parfém Incanto bliss Vás v mžiku přenese z reality do okouzlujícího světa pod vodní hladinou, místa plného hravosti a blaženosti. Do světa vzrušujících fantazií, kde zvláštní magie, jež prostupuje celé toto místo, dovede proměnit Vaše sny ve skutečnost.

Umělecká designérka Silvie de France zvolila pro podobu flakónu motiv inspirovaný exotickým světem jižních moří, který navozuje pocity naprosté volnosti a štěstí. Uvnitř flakónu ožívá podmořská fantazie plná bublinek, hvězdic, korálů a snových útvarů. Motivy na krabičce nás nechávají snít o hlubinách mořského světa se všemi jeho zářivými a pestrobarevnými odstíny.

Zdroje: www.parfemy.cz, www.frangrantica.com

Autorem článku je Beáta B.. Článek najdete v kategorii kosmetika.

Staň se našim fanouškem na Facebooku - facebook.com/MilujemeModu