Pánské letní parfémy 2009 / Hugo Boss, Lanvin a Cerruti

Pánské letní parfémy 2009 / Hugo Boss, Lanvin a Cerruti

14. května 2009, parfémy, parfémy na léto, letní parfémy, Lanvin, Cerruti, Hugo Boss, Rafael Nadal, Jonathan Rhys Meyers

Sponzorované odkazy

Před nedávnem jsme představili tři nádherné dámské parfémy pro léto 2009. V dnešním článku se zaměříme na muže a také jim poradím, jaké parfémy jsou jako stvořené pro teplé letní dny.

Pro pánské parfémy pak platí stejná pravidla jako pro ty dámské. Opět se můži mohou držet svého vkusu nebo osvědčených typů vůni, na jaře a v létě byste však něměl používat těžké, orientální a balzamické vůně. Pro teplé letní dny se nejvíce hodí svěží citrusové vůně a jejich četné modifikace, popřípadě lehčí kořeněné a dřevité vůní. Spíše než parfém, který obsahuje více než 22 % procent vonné parfémované kompozice, volte toaletní vody s rozsahem 8 – 15 % vonné parfémované kompozice.

Hugo Boss – Hugo Element

Svěží moderní pánská vůně HUGO Element (koupíte např. na www.parfemy.cz) je určena mužům, kteří se nechávají unášet pulzujícími rytmy města, byla navržena tak, aby svému nositeli dodala tvůrčí energii. S touto vůní se zbavíte každodenního stresu. Buďte ve svém živlu. Dynamická a energická vůně HUGO Element představuje kreativní a inspirující městskou energii. Tváří této vůně je charismatický herec Jonathan Rhys Meyers

Lanvin Paris – Lanvin L’Homme Sport

Nová vůně od Lanvin L’Homme Sport (koupíte např. na www.parfemy.cz) je určená mladému, modernímu muži, jenž dovede ocenit vše, co mu může zpříjemňovat jeho náročný život. Vůni otevírá zářivá a osvěžující nóta čerstvých citrónů a italského bergamotu s nepatrným dotekem hořkého pomeranče a právě pomletých pepřových zrnek, které jí propůjčují jemně kořenitou hořkost. Nadčasový aromatický podpis, který nikdy nevyjde z módy – alternativa mezi průzračností a hloubkou, to je srdce, ve kterém tepe šalvěj a levandule. S jejich pomocí se podařilo dosáhnout vzácně vyrovnaného poměru mezi svěžestí a smyslností. Indonéské pačuli se špetkou mechu pak dotváří zklidňující akord ušlechtilého pižma. Tváří tohoto svěžího parfému je tenista Rafael Nadal.

Cerruti – L'Essence De Cerruti

Horní nóta parfému L'Essence De Cerruti (koupíte např. na www.parfemy.cz) je diskrétně namíchaná z citrusových plodů, čerstvého koření, kardamomu a explozivního bílého pepře a probouzí tak dojem svěžesti. Lehký ušlechtilý pižmově koženž akord tvoří střední nótu a společně s jantar, pryskyřicí a přídechem šafránu a kořenitých akcentů zajišťují průzračnost a modernost a činí tuto vůni snadno rozpoznatelnou. Základní nótu pak tvoří tóny benzoin a sladkého cedru.

Zdroj: www.parfemy.cz

Autorem článku je Beáta B.. Článek najdete v kategorii kosmetika.

Staň se našim fanouškem na Facebooku - facebook.com/MilujemeModu