Trendy brýle pro muže / Pánské sluneční brýle 2009

Trendy brýle pro muže / Pánské sluneční brýle 2009

6. května 2009, sluneční brýle, pánské sluneční brýle, sluneční brýle pro rok 2009, Hugo Boss, Lacoste, Relax, Polaroid brýle

Sponzorované odkazy

Již jsme Vám přinesli článek týkající se slunečních brýlích určené ženám. Sluneční brýle ale nejsou jen módním doplňkem pro ženy, protože každý z nás, bez rozdílu pohlaví, potřebujeme kvalitní sluneční brýle po celý rok. Stejně tak, jak krásně chtějí vypadat ve slunečních brýlích ženy, i muži si v nich potrpí na svůj vzhled. Sexy a dobře padnoucí sluneční brýle dělají u mužů hodně velký dojem a nás ženy víc láká dozvědět se, jaké oči se za nimi asi skrývají.
A aby ani muži nebyli o výběr těchto „módních doplňků“ ochuzeni, přichystali jsme si kolekce ze slunečních brýlích pro rok 2009 i pro ně. Sluneční brýle však nemají být pouze doplněk, ale kvalitní nezbytností chránící náš zrak, jako náš jeden z nejdražších podkladů.


Podívejme se spolu na čtyři brandy, a to Hugo Boss, Polaroid, Relax a Lacoste, u kterých se muži mohou nechat inspirovat nebo si rovnou zakoupit pánské sluneční brýle, které jsou nejenže dobře vypadajícím, ale navíc kvalitním módním doplňkem pro rok 2009.

Pánské sluneční brýle Hugo Boss

Jako první značku, u které si představíme kolekci slunečních brýlí pro rok 2009, je luxusní a světoznámá společnost Hugo Boss.
Kolekce slunečních brýlí Hugo Boss pro tento rok je plná brýlí různých tvarů i barev rámečků i sklíček.
Pro muže, kteří chtějí být výrazní i svými doplňky, nabízí Hugo Boss například tyto módní, tvarově větší sluneční brýle s červenou barvou nápadných rámečků i obrouček.
Dalším, také trochu neobvyklým modelem značky Hugo Boss, jsou též tvarově větší sluneční brýle s dvojím, zajímavým spojením obrouček u nosu a žíhanými rámečky okolo celých slunečních brýlí.
Tato společnost mužům ale pro rok 2009 nenabízí pouze brýle posledních trendů, nýbrž i sluneční brýle klasické a zároveň stále moderní, jež se spoustě mužům pořád líbí. Mezi takové můžeme zařadit například tyto méně nápadné sluneční brýle s jemnými obroučkami i orámováním. Sklíčka mají menší obdélníkový tvar. Model můžeme zakoupit ve vícero barvách, přesně podle naší představy, a to například v odstínu barvy modré, zelené, ale i narůžovělé, tak abyste je mohli kombinovat s tím, co máte právě na sobě.


Pánské sluneční brýle Polaroid

Jedny z nejkvalitnějších slunečních brýlí Vám nabízí také světově známá značka Polaroid.
Možná si říkáte, že se tato značka orientuje převážně na sportovní typy slunečních brýlí, ale pravdou je, že vyrábí jak sluneční brýle sportovní, tak opravdu luxusní brýle elegantní.
Mezi sportovními kousky si pak můžete vybrat například tyto tvarově podlouhlé a úzké sluneční brýle, zevnitř s prosvítající oranžovou barvou a zajímavě provedeným tvarem nožiček.
Najdete tu i sportovně-elegantní model brýlí, a to kupříkladu v modré barvě a nenápadnými nožičkami, které díky jejich jednoduchosti dají vyniknout krásným rysům mužské tváře.
Že i muži mohou nosit sluneční brýle v Top-gun stylu, i o tom Vás značka Polaroid přesvědčí. Tyto jsou navíc zajímavé díky odstínům sklíček a zlaté barvě obrouček i nožiček.


Pánské sluneční brýle Relax

Pokud hledáte cenově dostupnější pánské sluneční brýle, ale na kvalitě moc slevovat nechcete, mohla by Vás zaujmout značka Relax.
Značka Relax si pro letošní rok hodně pohrála s barvami, a tak zde bez problémů seženete například sluneční brýle s krásně zelenými sklíčky a v barvě stříbrného kovu u rámečcích, také ve stylu Top-gun. Pro Vaše úplné pohodlí pak dokonce mají i nastavitelný nosník.
Neméně zajímavé jsou pak sluneční brýle zlato-hnědé barvy v kombinaci kovu a plastu, opět s nastavitelným nosníkem. Tyto elegantní sluneční brýle mají nejenže poutavou barvu, ale celým svým dojmem působí velice jedinečně a sexy.
Exkluzivním modelem jsou pak i sluneční brýle černé barvy, sportovnějšího typu. Tento model nabízí Vašemu zraku navíc i ochranu před UV zářením A, B i C. Sluneční brýle mají protiskluzové nosníky a kouřově černou barvu skla, které Váš zrak ubrání i před tím nejzářivějším sluncem.


Pánské sluneční brýle Lacoste

Nechat podnítit a inspirovat se můžete i prestižní značkou Lacoste, jež Vám i letos přináší exkluzivní kolekce slunečních brýlí. Vyzkoušet si můžete například sluneční brýle šedivo-hnědé barvy s kovovými obroučkami i nožičkami, které mají širší obdélníkový tvar a nahoře jsou mezi sklíčky spojeny výraznější příčkou.
Oslnit mohou muži i ve výrazných slunečních brýlích tmavě modro-fialové barvy, polodlouhého tvaru spíše sportovního typu a obzvláště sexy budou vypadat, pokud si na nos nasadí **Lacoste brýle v Top-gun stylu, se světle hnědými sklíčky a bílými obroučkami.


Nejen dámy, ale i pánové mají v dnešní době na výběr z tisíce modelů různých barev, odstínů, velikostí i stylů. Díky široké škále slunečních brýlí se tak nemusíte, pánové, bát, že si mezi tolika stylovými modely nevyberete. Myslím si, že ba naopak budete mít problém, vybrat si pouze jediný.

Zdroj: www.hugoboss.com,, www.lacoste.com, www.polaroideyewear.comwww.relaxworld.eu

Autorem článku je Lenka K.. Článek najdete v kategorii sluneční brýle.

Staň se našim fanouškem na Facebooku - facebook.com/MilujemeModu