Trendy móda na Luxurymag.cz v dubnu 2009

Trendy móda na Luxurymag.cz v dubnu 2009

15. května 2009, trendy, trendy jaro 2009, trendy 2009, módní trendy 2009, trendy móda, trendy oblečení, Luxurymag.cz, móda, trendy duben

Sponzorované odkazy

Duben je za námi a i v tomto měsíci tu byl pro vás LuxuryMag.cz, tedy web o módě, životním stylu a luxusní technice, aby vás denně informoval o novinkách ze světa módy a inspiroval vás při vašich nákupech.

Duben bývá co se týče počasí hodně nestabilní, ovšem tento rok přinesl opravdu krásné, skoro až letní, teploty a spoustu slunce. V takových dnes si určitě mnohé ženy vyjdou v krásných Lodičkách, které podtrhnout její ženskost. S vidinou blížícího léta byste si pak měla jistě pořídit Koktejlové šaty, v nichž budete například na zahradní párty za hvězdu. Absolutním hitem roku jsou Legíny, a o to víc, když jsou krásně lesklé a barevné. Další nezbytnou věcí pro slunečné dny, o které jsme v dubnu psali, jsou Sluneční brýle, které nejen, že jsou dokonalou ochranou proti slunečnímu záření, ale také sexy módním doplňkem.

Pokud stále hledáte pro sebe tu pravou značku oblečení, možná jsme Vám pomohli od hledání našimi články, které představovaly různé módní firmy, jako je například značka C&A, jejíž současnou tváří je modelka Alena Šeredová, sofistikovaná polská značka Reserved, elegantní francouzská značka Camaieu nebo mladistvá a sportovní Rip Curl.

I v dubnu pokračoval náš džínový speciál, ve kterém jsme Vám představili ikonické značky džínové módy. Tou je jistě společnost Wrangler nebo populární Guess, za Itálii pak hájí džíny značky Diesel a Replay.

Pokud se, pánové, chystáte v blízké době ženit, jistě jste ocenili náš článek o Svatebních oblecích nebo i ten, o Společenských botách. Pokud holdujete sportu, možná Vás zaujal článek o programu značky Nike s názvem Nike Plus, pokud však máte raději silné mašiny a vítr ve vlasech, tak pro Vás tu byl náš článek o Oblečení Harley Davidson.

V dubnu jsme Vám také přiblížili tvorbu dvou českých a velmi nadaných návrhářek, jakými jsou Beata Rajská a Klára Nademlýnská. Zahraniční tvorbu pak hájil Yves Saint Laurent.

Doufáme, že i naše dubnová nabídka Vás plně uspokojila a že i v dalších měsících nám zachováte přízeň.

Autorem článku je Beáta B.. Článek najdete v kategorii ostatní.

Staň se našim fanouškem na Facebooku - facebook.com/MilujemeModu